Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szakítsak olyannal aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak olyannal aki imád, odáig van értem kevesebb fájdalommal? Még a családja is szeret, de én már nem érzem azt :/

Figyelt kérdés

2016. ápr. 19. 20:17
1 2
 1/12 anonim válasza:
Sehogy! meg próbálj beújítani, ekkora segfej nem lehetsz!
2016. ápr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Most seeggfej vagy nem seeggfej de már nem érzem ugyan azt mint ezelőtt meg néha vannak eltaszító mozdulatai meg több probléma van ezzel a kapcsolattal mint akár melyikkel,
2016. ápr. 19. 20:33
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Mióta jártok?Hát úgy hogy nem mész többet hozzájuk.Hagyagolod őt, öket.Először csak nem találkoztok, mert dokihoz kell mened.Azután meg közlöd vele telefonon, hogy bocs, de nem megy veled tovább.Vége.Nincs indok.
2016. ápr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak 2 hónapja de nekem ennyi elég volt ebből a kapcsolatból. Netudom valahogy meguntam vagy nemis tudom hogy mondjam. Na mindegy
2016. ápr. 19. 21:06
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

3as a jo eg mentese toled a baratnodet, telefonon szakitani gratulalok.

Bocsi az ekezetekert.

2016. ápr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

# 2

Szerintem az lehet s*gfejnek hivni, aki talán igazából képmutató. Minek vágódsz be/jópofizol olyan csajnál, aki nem is tetszik neked igazán? Ilyen kérdéseken kell elgondolkodni előbb, és akkor nincs ilyen probléma!

2016. ápr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát na igen. Először azthittem de rájöttem hogy más kell :s
2016. ápr. 20. 21:03
 8/12 anonim ***** válasza:

Erről a másról is ugyan úgy kiderülhet idővel, hogy megint más kell:)) nem?


Nem lehet, hogy azért "imádott" meg, mert sokat ígérgettél neki? normális esetben valakit nem szoktak csak úgy a megszeretni a semmiért

2016. ápr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
50%
Most mit kell itt leszidni a gyereket? Megtetszett neki, összejöttek, megismerte rendesen, kiszeretett belőle, vagy elmúlt a szikra (nem tudom). Fiatal kori szerelem. Jött, ment. ennyi. Nem kell rögötn drámázni, hogy te jó ég mekkora seggarc emberi lénnyel van dolgunk, mert baromira nem.A második válaszolónak üzenem, hogy szerintem ez volt a legnagyobb baromság, amit tanácsolhatott a srácnak! Fogyelj fiam! Szakíts a lánnyal, ha úgy érzed, hogy ez neked nem megy! Ne kínozd magad, arra lesz még időd bőven. A Lányka majd kiheveri és ugyanúgy jönni fog neki a másik, ahogy neked is. De véletlenül se hazudozz neki, hogy más dolgod van stb. Ne hanyagold! Mond meg neki konkrétan! Akár milyen fiatal is vagy (vagy nem vagy), ne felejtsd el a tiszteletet a másik iránt!
2016. ápr. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :)
2016. ápr. 29. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!