Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Külföldön is elítélik azokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön is elítélik azokat a fiatalokat, akik 15-16 évesen elvesztik a szüzességüket?

Figyelt kérdés
És előre felkészültek a dologra, megfontoltan történt.

2016. aug. 6. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt se ítélem el.
2016. aug. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
És más sem.
2016. aug. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
De vannak országok, ahol igen, sőt...
2016. aug. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jelen esetben nem az olyan országokra gondolok, ahol a leányzót már babakorában hozzáadnak egy férfihoz, hanem az olyan fejlettebb országokra, ahol a melegeket is kevésbé ítélik el.

És természetesen nagyon örülök, kedves válaszolók, hogy ti nem ítélitek el, de már volt rá példa, hogy fejtágítást kaptam érte itt.

2016. aug. 6. 20:25
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Én inkább az ostoba embereket ítélem el akik nem ismerik fel az általuk problémának ítélt dolgot. Ezt megállítani nem lehet ki mikor veszítse el,de a körülményeket befolyásolni lehet ha már megteszi.Legalább ne 1 wc-ben történjen meg ,mert érdekel annyira a szülőt a gyereke.Ezt inkább a szülőknek írnám. Én ezt nem ítélem el,de ha már megtörténik,legalább alkalomhoz illő legyen a körülmény.
2016. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem ítélem el, főleg ha megfontoltan történt. Ha nem gondolta meg, akkor se tartom ezért rossz embernek, csak felelőtlennek.
2016. aug. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

" de már volt rá példa, hogy fejtágítást kaptam érte itt."

Ha már 15-16 éves létedre szűztelenítetted magad, akkor ne csodálkozz rajta :)

2016. aug. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%

Mindenkinek joga van a saját testével azt csinálni amit akar, mindaddig amíg az a saját döntése, tisztában van a tettei következményeivel és másoknak nem árt vele. Ha valaki 15-16 évesen a saját döntése alapján kezd nemi életet az az ő dolga.

A probléma csak ott és akkor szokott ezzel kezdődni, amikor valaki ezt nem saját akaratából, vagy csak azért teszi meg, mert mások szerint meg kell tegye.

Legalábbis nekem ez a véleményem.

Valószínűleg mindenhol vannak olyan emberek egy kis közösségen belül is, akik mást gondolnak erről. De lényegében ha egyszer már megtörtént változtatni azon nem igazán lehet, másrészről, ha előtte nem volt fontos mások véleménye, a történet után már túl sok jelentősége nincs ezen gondolkodni valószínűleg, aminek az oka szintén ugyanaz, hogy ha megtörtént, azon változtatni már úgy sem lehet.

2016. aug. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha ezt a kérdést ,hogy: "Ciki ,ha 14-15-16 évesen vesztettem el?" Iránba ,vagy Ausztriába teszed fel teljesen más választ kapsz...


Az a helyzet ,hogy Magyarország leginkább Irán felé húzz e kérdésbe...

2016. aug. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!