Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 12-15 éves lányok! Nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12-15 éves lányok! Nektek milyen fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

2016. jún. 7. 23:39
1 2
 1/13 anonim válasza:
80%
a helyes fiúk
2016. jún. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Aki ápolt, ad magára, a megjelenése ápolt tiszta, helyes, Es magabiztos, jószívű, segítőkész, Asszem most igy ennyi jut eszembe
2016. jún. 8. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Nekem bejonnek a magas fiuk. Akikenk hosszu a haja (mar amelyiknek jol all) es ha szep a mosolya. Plussz pont ha fogszabalyzos es ha a szemfoga olyan "vampir" szeru. De ezelar csak reszlet kerdes. Mindenkepp legyen magasabb nalam, legyen humora, meg tudjon nevettetni, de lehessen vele komoly temakrol is beszelni. Ne utalja a barataimat mert akkor vesztett ugy.

Ugy hirtelen ennyi

2016. jún. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Uhh #4 voltam. Lemaradt hogy: 13/L
2016. jún. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4-es egyet értek :)
2016. jún. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha van esze, törődik másokkal( jó azért nem nyálasan inkább éppen csak látszodjon rajta), jó a humora...fontos hogy ad magára( de nem abból áll hogy minden másodpercben jól álljon a haja stb)legyen tekintélye, önbizalma, határozottsága...ne legyen unalmas, inkább spontán. Nekem nem jönnek be a hosszú hajúak, így rövidhajú az én 165 centimnél jóval magasabb pluszba nagyon cuki lenne hogy amikor mosolyogna lenne két kis gödröcske az arcán :) de ez már csak hab lenne :D

15/l

2016. jún. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17 éves fiú vagyok, tehát nem írhatok ide? :(
2016. jún. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
attól függ mit!? :D
2016. jún. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nekem kifejezetten bejönnek a vèkonyabb fiúk .A magasság mind1, ès inkább a barna hajat kedvelem. A szemèlyisègèt tekintve, nem kell h romantikus legyen, mert útálom a nyáladzást, csak lehessen vele normális dolgokról beszèlni, ès legyen valami közös tèmánk.
2016. jún. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hat nekem azok akik hasonlitanak hozzam... Marmint szemelyisegre

Ja es nem zavarja oket hogy ÁLLÍTÓLAG pszihopata vagyok 😂

2016. jún. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!