Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Félék ráírni, mit kéne csinalnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félék ráírni, mit kéne csinalnom?

Figyelt kérdés

Van egy fiu aki mar eleg reg ota tetszik es hamarosan 1 eve beszelgetunk online. Sajnos eloben meg nem volt alkalmunk beszelni egymassal mert eleg elfoglalt . A lenyeg hogy ha beszelunk is eleg keveset . Honapok telnek el hogy ujra beszeljunk . De mindig felek rairni . Neha belegondolok hogy mi van ha szanalmasnak tart , vagy elmondja a baratainak hogy mit irok neki ? Megint valami fontos dologrol kene beszelnunk de nem merek rairni . Tudom hogy eleg gaz amit csinalok , de egyszeruen felek irni neki. Nem tudom mit csinaljak , mivel novelhetnem az önbizalmamat hogy ne feljek rairni.

14/L



2016. aug. 7. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:

hát abban ha ráírsz nincs semmi... akkor lenne gáz ha folyamatosan írogatnál neki ő meg nem írna neked vissza

szerintem ha egyszer kétszer írsz neki abba nincs semmi de szerintem ne te írj neki mindig hagyd h ő írjon ha meg nem ír akkor az valószínűleg azért van mert nem akar beszélgetni veled vagy mert nem ér rá

és ha nem írsz neki olyat amivel visszatudna élni akkor nincs semmi gáz abba ha elmondja a haverjainak..

nem kell félni nincs benne semmi

csak ne te legyél mindig aki ír mert az már lehet h gáz

sok sikert :)

2016. aug. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nyugodtan írj neki,legalább érezni fogja,hogy érdeklődsz iránta,ezáltal neki is nagyobb lesz az önbizalma...

De egyébként sokkal jobb élőben beszélni,tiszta reakciókat kapsz,és ha fontos vagy neki,szerintem szán rád időt :)

2016. aug. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hàt nem tudom ..nem rosszbòl,de szerintem erre a sràcra ne pazarolj energiàt ..ha pàr havonta vagy havonta ìr pàr sort az semmi..oké,hogy ùgy èrzed egy hullàmhosszon vagytok ,de valahogy ez nem stimmel..hagyd a fenébe és nézz körűl a környékeden ,ne te fuss egy fiù utàn ..hagyd ezt a szerelem témàt(bàr tudom ,hogy ennyi idősen ez nehéz),idővel ùgyis ràd talàl a megfelelő személy.

Sajàt tapasztalat.

2016. aug. 9. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a kerdeseket :)
2016. aug. 9. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!