Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kéne csinálnom? :S

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom? :S

Figyelt kérdés

Szóval.Jelenleg van egy fiúm akivel hónapok óta együtt vagyunk (4 hónap) de nem működik túl jól ezért már vagy egy hónapa szakítani akarok vele, de sosem sikerül találkoznunk egyéb okok miatt. Mindenképpen személyesen akarom neki elmondani, de sosincs rá alkalom. Ez a kisebb probléma. A nagyobbik hogy ez alatt a tartalmatlan egy hónap alatt megtetszett egy másik fiú (akinek szerintem szintén tetszem) és nem tudom most mit csináljak. Már nem szeretem a fiúmat, nem is nevezném fiúmnak de nem tudok vele személyesen találkozni hogy szakítsak. Közben a másik fiú aki egyébként nagyon csendes és kissé visszahúzó, folyamatosan keresi a kapcsolatot velem, a fizikai kapcsolatot is (amikor egymás mellett ülünk a vállamra teszi a fejét, és amikor vele beszélek néha elpirul) nem mondta hogy tetszem neki, de szinte biztos vagyok benne. És ő is eléggé bejön nekem. Tudja hogy "van barátom" azt is hogy szakítani akarok vele,de nem akarom hogy addig közeledjen felém a még hivatalosan járok valakivel. Mit kéne tennem? :S

én 15/L, a "fiúm" 17/F, a másik fiú akinek szerintem tetszem 16/F.



2016. jan. 14. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem érzel iránta semmit, mondd meg neki. Jobb így, mint hogy hitegesd. Szorítok :)
2016. jan. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
el is akarom neki mondani,de személyesen, úgy viszont nem tudom mikor találkozunk legközelebb
2016. jan. 14. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Minel elobb mondjuk itt a hetvegen de ha máshogy nemmegy videohivasban.
2016. jan. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hétvégén elutazik, a videóhívás, nem megoldható :S
2016. jan. 14. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!