Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális hogy ezt érzem? 16L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ezt érzem? 16L

Figyelt kérdés

A barátom(17) megy a Szigetre 2napra a nővérével, ő 22éves.A lány ötlete volt,nem is ezzel van a gond,hanem az hogy itt annyiszor olvastam hogy fesztiválon csalják meg a szerelmüket és ehhez hasonlók.Unokatesóm is mondta hogy ő el nem engedné a barátját Soundra.(Huszonévesek,és az a fesztiál más,de akkor is)Mikor mondta hirtelen rossz érzésem lett. :( Pedig nem vagyok egy féltékenykedő típus.

Azért írtam ide,mert itt csak jobban átlátja ezt egy felnőtt mint én vagy a tinédzserek


2016. aug. 8. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha me akar csalni és hajlik rá, máshol is megcsal, nem kell ehhez fesztivál. Ha szeret és te kellesz csak neki, akkor meg fesztiválon sem fog megcsalni.

Bíznod kell benne akár így lesz, akár úgy, mert ha az első eset áll fenn, mindenképp megcsal, ha pedig a második eset, akkor utána fel fogja róni, hogy nem bízol benne.

21/L

2016. aug. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Mint felnőtt, nem hiszem, hogy a hűség attól függ, hogy elmegy bulizni vagy sem. Ha megcsal ott, akkor megtenné máshol is, vagyis kár ezen aggódni. De ha tényleg szeret, valószínűleg csak bulizni fog a tesójával.
2016. aug. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! :) Tudom hogy szeret és nem az a megcsalós típus de akkor is félek,annyi nyomulós ember van fesztiválokon
2016. aug. 8. 15:52
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
De hiába nyomulnak rá, ha ő nem akar nekik engedni. Te engednél egy nyomulós srácnak? Ugye, hogy nem. Erre gondolj. :)
2016. aug. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!