Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt hogy nincs szükségem párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Volt már 2 komolyabb kapcsolatom,majdnem egy evig tartott a legkomolyabb,de valahogy annak se lattam ertelmet ugyhogy szimplan hagytam kihulni a dolgot. Ugy erzem elhetek teljes eletet anelkul hogy barkivel is lennek,persze neha jo ha van valaki,de az hogy mindig ugyanazzal legyek esetleg egy eleten at az megremit. Azt erzem a volt parjaim sokkal inkabb akartak az egeszet es mindent megtettek ertem en ezt az erzest megsem tudtam viszonyozni,valoszinu velem van a baj. 21L

2016. aug. 5. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nincs szükségem rotációs kapára, de mégsem kérdezgetem a kertészet témakörben, hogy miért nincs...
2016. aug. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Dijazom a kreativ valaszt ☺
2016. aug. 5. 23:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést akár én is feltehettem volna :) Nekem is 2 komoly kapcsolatom volt(2 éves és a másik 6 hónapos),de az első pár hónap után már több a nyűg,a probléma,mint az öröm.Én is jól elvagyok egyedül és kicsit sem hiányzik egy kapcsolat,a kötöttség,persze pasizni pasizok,de a kezdeti fellángolásnál nem szokott több kialakulni,mert megijedek az elköteleződéstől.Pár nap után mindig elmúlik a varázs és mást akarok.Szerintem ez csak akkor fog változni,ha már családot szeretnék és biztonságot.

20L

2016. aug. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 WheneverYouWant ***** válasza:

Hasonlóképpen érzek évek óta... Nincs szükségem életem minden egyes pillanatában valakire, teljesen jól megvagyok egyedül is. Azért van nyilván mikor hiányzik valaki... Halálom az a szimbiózis jellegű kapcsolat amikor mindent tudnak egymásról minden percben .. hol van , mit csinál, kivel van... elviselhetetlennek tartanám... szabadságra van szükségem... ugyanakkor tudom azt mérlegelni hogy mi az a pont amikor szükség van rám és ott tudok lenni olyankor. Szerintem ez csak inteligencia kérdése abból viszont van elég... :)

Mindenkinek szüksége van párkapcsolatra csak az változik hogy milyen minőségben... van akinek szorosabb kötődés kell van akinek több szabadság. Mi a több szabadságos kategória vagyunk:) lehet hogy érdemes lenne még beszélgetnünk. 27F

2016. aug. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 fru_ ***** válasza:
100%

#1- írta jól, ami nincs, annak oka sincs.

Akik ugyanezt írtátok, ne aggódjatok, mert a párkapcsolat nem kötelező, és ha most nincs is rá igényetek, máskor meg lehet. Szóval nem "hiba".

2016. aug. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

talán nem a kapcsolattal van bajotok, csak a személy, akivel, vagy méginkább a mód ahogyan próbáltátok a kapcsolatot, az nem volt megfelelő számotokra. minden kapcsolat olyan, amilyenné a résztvevői együtt formálják.

ha unalmas, lapos, kihül, vagy elnyom és teher az azért van, mert a résztvevői nem ugyanazt akarják, nem kommunikálnak róla, hogy mire van szükségük, ki mit vár a másiktól és mit tud/akar nyújtani. persze az is lehet, hogy az egyik (vagy másik) fél próbál kommunikálni, csak a másik nem fogadókész, nem nyitott a változásra és az sem ritka, hogy mindkét fél próbál kommunikálni, csak annyira máshogyan beszélnek és gondolkodnak, hogy emiatt teljesen elbeszélnek egymás mellett és nem értik meg egymást.

2016. aug. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Noren1989 ***** válasza:
71%

Nem értem igazán a kérdésedet. Megválaszoltad már a magad, ha jól látom. Egyszerűen nincs szükséged sem elköteleződésre, sem párra. Remélem, azért a szexet megoldod ;).


26/F

2016. aug. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

:)) Nekem is 2a bűvös szám. Vagyis 2,5 mert hosszú volt de nem komoly vagyis nem egyszerű. Ugyanígy azt érzem, hogy nem kell. De én pasi vagyok 30múltam..

Én önző vagyok bevallom. Nők szeszélyesek az tény. Azt làtom az 3,5+1,1 +(0,5x2) év alatt ki nyaltam 3popsit.. Előttem kevesebbek voltak melettem sokkal többek lettek és leléptek. Sok közösprogramot àlltam 20éves korom óta. Autót vettem, mert kisvàrosi fősulira jàrtunk egyfele laktunk én 120kmre megyeszékhelyen ő +70kmre tőlem falun. Másiknak kislànya volt cigizett munkahelyeit ott hagyta. Gyereknek nem tudtam nemet mondani exem se àllìtotta le a gyereket. 3adik is el volt kényeztetve kis elnyomott (anyukàja paralizises volt nem akart dolgozni a gyerekein élősködött 22 évest 12éves szinten kezelte) faluról gyüttem liba volt. Melettem megtanúlta mi az élet. Tudom anyagias vagyok de ők boldogan ke f élnek nekem itt a diákhitel amit kifizettem volna ha nem jótékonykodom.

2016. dec. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!