Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért én fizetek szinte mindig?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én fizetek szinte mindig?

Figyelt kérdés

A barátommal kicsit több mint 7 hónapja vagyunk együtt. Én vagyok ez első komoly barátnője, szóval megértem hogy nincs képben néha mindennel, sőt szerintem aranyos:) na de a kérdésemhez kapcsolódó kiegészítés igazából az hogy szinte mindent én szoktam fizetni. Ugye távkapcsolatban élünk és a vonat jegy kb 2000forint. Ha ő jön le akkor én szoktam a programokat állni ami sokszor elég költséges(a végösszeg kb 4-5000/randi) és kicsit kellemetlen nekem, mert sajnos a nyári munkámmal nem keresek annyira sokat hogy ezt mindig állni tudjam tanévkor. Amikor én megyek utazok hozzá akkor pedig nála vagyunk, mivel kisváros és nem tudunk nagyon programokat szervezni, ezért nála vagyunk. Nem az lenne az elvárásom hogy mindent ő álljon, hanem hogy felesben menne a randi. Amúgy aranyos, kedves fiú és néha ha eszébe jut akkor ő állja pl a kaját.

Én:15/lány

Ő:17/fiú



2016. aug. 9. 03:06
 1/8 anonim válasza:
100%
Felnőtt párkapcsolat kategóriában vagy, eltévedtél picikét...
2016. aug. 9. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom, csak itt olvasgattam ezen a részen és amikor kiírtam a kérdést ide dobta be rögtön.
2016. aug. 9. 03:35
 3/8 anonim válasza:
100%
A miértre nem tudom a választ, de nem is lényeges. Szerintem meg tudnád vele beszélni teljesen normális hangnemben, és megértené. Ezen nincs mit agyalni, egyszerű a képlet.
2016. aug. 9. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

beszéld meg vele ezt a dolgot...tudod néma gyereknek anyja sem érti a szavát :)


23F

2016. aug. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyáltalán nem fair. Mindketten diákok vagytok, alap hogy felezitek a számlákat. Én azt tudom tanácsolni,hogy beszéld meg vele. Vagy ha nem akarod,akkor nagyon egyszerű, ne szervezz programokat,amikor nálatok vagytok.Ha rákérdez ,akkor mondod,hogy nincsen mindig 4-5 ezred ,hogy szórakoztasd.Különben is náluk sem mentek sehova, nálatok miért kell akkor?

Ha nem tetszik neki,akkor mondjad,hogy felesbe fizessétek. Ha nem akarja, akkor nekem eléggé felejtős lenne. Ha más lenne a szitu és te lennél a felnőtt,te dolgoznál ő meg diák lenne,akkor azt mondom oké,hogy te hívod meg.De mindketten diákok vagytok

2016. aug. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se oké, beszéld meg vele
2016. aug. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Beszélj vele. Ha valami nem tetszik, azt mondani kell, különben ne várj változást.
2016. aug. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez gaz

Gyakorlatilag akkor te hordod a nadragot, ugye?

No beszelgess el vele errol,aztan talan negerti, de ha az utan is ilyen lesz a helyzet, jatszd az o jatekat, es te se szervezz semmilyen programot, csak azt h atjon es kesz. Talan az ido soran eszbe kap.


ES NE FIZESD AZ O RESZET MEG EGYSZER! Fel nem tudom fogni, hogy o, mint fiu, hogyan fogadhatja el ezt toled.

2016. aug. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!