Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spawn92 kérdése:

Van egy no akivel regota nagyon jo baratok vagyunk szinte mindent megbeszelunk stb. Mivel en kulfoldon dolgozom es o odahaza van keveset talalkozunk. Most nemreg odahaza voltam es talalkoztunk?!

Figyelt kérdés
Ahogy telt az ido en elkezdtem tobbet erezni iranta amit most nemreg ravettem magam es kozoltem is vele,de sajnos ugyvettem eszre ez nem kolcsonos..O azt mondta nem szeretne elvesziteni e miatt mert szamara ez tobbet jelent es sokkal ertekesebb kapcsolat. De en ugyerzem az hogy kozoltem vele ezek utan mar minden megvaltozik.. Mit tudok tenni?! Most egy ideig ne keressem? Vakaki volt mar ebben a helyzetben?
2016. júl. 16. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak a sajàt esetemre tudok vonatkoztatni. Hasonlo cipôben jàrtam, én is kozoltem vele, kb ugyanilyen eredménnyel. Mi utàna egy ideig még talàlkozgattunk baràtként, de aztàn sajnos elmaradtunk egymàstol. Tényleg megvàltozott minden. Szerintem hagyd most kicsit, emésszen.
2016. júl. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi először is a választ.

Néha ugy erzem hiba volt elmondani.. Hagynom kellett volna ezt magamban leulepedni.. igy meg lehet elrontottam mindent

Abban sem vagyok biztos ha most nemkeresem azzal mit erek el..

2016. júl. 16. 15:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt éred el, hogy àtértékelje magàban a képet, amit kialakitott rolad. Lehet javadra vàlik. De persze semmi nem biztos. Hùzos ugy.
2016. júl. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
En egyedul arra leszek kivancsi, hogy ha nemkeresem 1 hetig kb.. akkoro fog e engem.. mert ha igen akkor valoban fontos vagyok neki, de ha nem keres akkor egyertelmu sajnos a dolog, hogy nincs ertelme keresni egymast..
2016. júl. 16. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!