Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyta magát a párom, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyta magát a párom, már szinte nem is kívánom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt. Belsőre, és mint ember ugyanúgy imádom, nincsenek gondok a kapcsolatunkban, viszont pár hónapja úgy érzem, hogy egyszerűen elhagyta magát. Amikor megismerkedtünk, baromi dögös pasi volt, nagyon odafigyelt a testére, meg mittudomén, és hát egy ismerkedésnél nyilván imponál a külső is. Most viszont tényleg kezd leereszteni, sose mondja meg, de szerintem 6-7kg-ot tuti felszedett, ennek az az oka, hogy főleg mostanában egyre több a haverokkal sörözés, meg "rendeljünk egy pizzát", meg anyámkínja. Én nagyon odafigyelek magamra, a külsőmre, és azért ezt a páromtól os elvárom. Nagyon sokáig együtt jártunk edzeni, futni a Margitszigetre, stb., most alig tudom elrángatni, jó, ha 2 hetente egyszer eljön velem, a cigire is visszaszokott..

Tudom, és én is úgy gondolom, hogy nem minden a külső, de én anno beleszerettem valakibe, és már csak a halvány nyomait látom annak az embernek. Most azt nyilván nem mondhatom, hogy "menjél gyúrni, mert kezd nőni a sörhasad, és nem kívánlak", meg hasonlók, de kicsit kezdem magam kényelmetlenül érezni, kezd kihűlni a szexuális életünk, és ezt ő is észre fogja venni egy idő után, az tuti. De egyébként nem látom, hogy ő elégedetlen lenne magával vagy valami, pedig korábban tényleg nagyon hiú volt.

Mit tegyek? Nem akarom megbántani, imádom őt, de ahj..

30 éves lesz amúgy


2016. aug. 2. 21:31
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki nyíltan és őszintén, hogy mit érzel. Ha elmondod neki, hogy így már nem kívánod szexuálisan, lehet, hogy egy picit észhez tér.


Egy jó kapcsolat titka a jó kommunikáció!

2016. aug. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
24%
Jaj, de nagyon érdekelnek a nők válaszai :)
2016. aug. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
100%

Most miért? Igaza van. Egy nő is lehet igényes a párjával szemben. Ha a kedves férfiak elvárják hogy a nők tartsák meg a szép alakukat vagy ahogy megismerték, akkor ez forditva is fontos. Főképp a szex miatt.

Engem pl eléggé taszitana ha lenne párom és pocakosodna...


-egy nő-

2016. aug. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
100%
De igen mondhatod neki, hogy gusztustalan sörhasat növesztett. Én is mondom az én páromnak, mert a szép szóból nem ért. Mondjuk a csúnyából se. Nálunk is ez a helyzet.
2016. aug. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
0%

3-as

Egy másik kérdésnél a nők együttesen estek a ffi kérdező torkának, aki azt találta mondani, hogy ha elhízna a barátnője, neki nem állna fel többé és így elhagyná.

Pofáztak szeretetről, választásról, kitartásról és szemét, felszínes férfiakról...

2016. aug. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
68%

Nalunk is ez van, csak nalunk 20 kilo ugy, h en meg vekony vagyok es heti negyszer gymbe jarok. Probal dietazni, leadott 8 kilot de valahogy mindig beesik nala a pizza es a csoki es ezzel nem tudok semmit csinalni.


Szeretem es nem adom fel, de frankon olyan mint valami leggomb es szexualisan egyaltalan nem kivanom.

2016. aug. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:

Mond meg neki,hogy neked ez nem pàlya.

Tipikus beleült a kapcsolatba,szégyen és igénytelen is.

Azt hiszi bàrmit tesz kap puncit.

Én leülnék vele megbeszélni.

Én mindig sokkal igényesebb vagyok kapcsolatomban jobban diétàzok,több kardió is megy,még nagyobb rend,hajamra jobban ügyelek,nem fingok elôtte

Sztem alap,hogy mindig tiptop vagyunk kapcsolatban is.

És pasi vagyok.

2016. aug. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:

Jó, annyira nem durva a helyzet nálunk hogy +20 kg, meg hasonlók, de na...

[link]

Az első kép az kb. 1 éves, a második pár napos. Szóval na...

2016. aug. 2. 23:27
 9/56 anonim ***** válasza:
60%
szóval troll vagy :)
2016. aug. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
100%

Olvasva a kérdést, gondolkodtam, hogy mit írjak, mert ahogy vázoltad, ez engem is zavarna.

Aztán megláttam a képet, és leesett az állam. Na most vagy a te látásod rossz (6-7 pluszkiló, sörhas), vagy baromi felszínes vagy.

Egy picit összeestek az izmai, de ennyi. Az égvilágon semmi baj nincs a pasiddal. (A cigi visszaszokás más téma, az zavarna engem is)

2016. aug. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!