Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elvileg együtt vagyunk, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvileg együtt vagyunk, de mégsem érzem. Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szval van egy srác akivel régóta talizgatunk, kavarunk. Már nagyon nagyon közel kerültünk egymáshoz. Szex még nem volt. Voltak kisebb nagyobb hullámvölgyek, de utána mindig keresett, írt,"visszajött". -> olyan úgy érzem h tenyleg én kellek neki, és szeret.

Többször is megkérdezte, hogy akkor mi most együtt vagyunk? És mondtam h igen. Kerdeztem legutóbb, hogy miert pont velem akar ezt azt... És azt mondta : " Mert téged szeretlek" .

Ő már azt se bánná ha szex is lenne. De hiába "vagyunk együtt" én ezt NEM érzem. Egyszer olyan , mintha érdekelném, egyszer olyan mintha meg nem.... :(

Mit hiányzik abbol, hogy én tenyleg érezzem, hogy mi egy pár vagyunk?

Még nem aludtunk együtt.



2016. aug. 9. 20:03
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Utolsó ezt hogy érted? : "hogy neked még egy fiú kezét megfognod is túl korai lenne..."

Mondjuk ti nem ismeritek a srácot... Ismernének lehethogy teljesen más véleménnyel lennétek...

Vagy lehet az a baj, hogy én nem érdeklődök iránta??

2016. aug. 11. 12:12
 12/21 anonim ***** válasza:

Igazad van, valóban nem ismerjük a srácot. Az általad megosztott információk alapján fogalmaztunk meg viszonylag egybehangzó véleményeket.


Bizonytalan voltál, feltettél egy kérdést, mások válaszoltak rá, neked pedig nem tetszenek a vélemények. Nincs ezzel semmi gond. Ha nagylány vagy már, akkor el tudod dönteni, hogy mit szeretnél és mit nem, igaz? Ha úgy gondolod, feküdj le vele nyugodtan, teszteld a facebookos közös képekkel stb. stb., aztán majd kiderül, hogy mi lesz.

2016. aug. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Pl. mibol gondoljatok, hogy csak a szexre kellenék neki?

2016. aug. 11. 12:40
 14/21 anonim ***** válasza:

#11: Feltettél egy kérdést, de hajthatatlan vagy.

Minek tetted fel a kérdést, ha számodra a barátod a Jóisten, aki biztos,hogy a lehető legjobban kezeli a kapcsolatot, te pedig a méltó párja, aki azzal hitegeti magát,hogyha lefekszik vele, minden jobb lesz.

Vedd már észre ,hogy mi külső szemmel jobban látjuk a dolgokat...

2016. aug. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Eszem ágába sincs, hogy lefeküdjek Vele!

Míg nem lesz minden frankó, addig nem megyek bele. Majd ha én akarom!

Vagy abból gondoljátok, hogy Arra kellek, hogy nem igazán érdeklodik/ír ?

2016. aug. 11. 12:46
 16/21 A kérdező kommentje:
Lehethogy belefáradt . Egyszer mindent meg lehet unni....
2016. aug. 11. 12:46
 17/21 anonim ***** válasza:

Azért gondoljuk, hogy csak szexre kellesz neki, mert amellett, hogy jelezte, hogy szívesen lefeküdne veled, nem érdeklődik irántad folyamatosan. Ahogy leírtam, egy egyszerű húzd meg-ereszd meg játékot játszik veled. Néha érdeklődik irántad, majd eltűnik, majd újra felbukkan, újra eltűnik. Ha komolyan érdekelnéd, akkor folyamatosan ott lenne, és nem lennének ezek a hullámvölgyek.


A srác manipulál téged, és úgy látom, hatékonyan csinálja, mivel mindenképpen megpróbálod megindokolni, hogy miért jogos az, ahogy viselkedik, ahelyett, hogy belátnád, hogy nem vesz téged komolyan, nem szeret, csak időtöltésre használ és ha van rá lehetősége, akkor megfektet majd.

2016. aug. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

A 17-es válaszoló ismét remekül rálát a helyzetre!


"Eszem ágába sincs, hogy lefeküdjek Vele!

Míg nem lesz minden frankó, addig nem megyek bele. Majd ha én akarom! "

Ez a kapcsolat nem lesz frankó! Ez a srác NEM ÉRDEMLI MEG,hogy ez a kapcsolat valaha is frankó legyen.....

Keres már egy olyat,aki megbecsül és tényleg foglalkozik veled. MINDIG!


Hidd el, fogja ő tenni a frankót annak érdekében,hogy lefeküdj vele....

2016. aug. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Utolsó: mondod, hogy keressek másikat. Egyrészt nem olyan könnyű, mivel ebbe a srácba kicsi korom óta szerelmes vagyok (elvileg ő is)

Másrészt van egy tőle, 1 évvel idősebb srác, aki nagyon tetszik. Ő is ismer engem, de sokat nem beszéltünk. Sokszor megfordult már a fejemben, hogy ráírok, hogy lenne kedve beszélgetni/ ismerkedni... De nem igazán van hozzá bátorságom. Meg én úgy vagyok vele, hogy mégis az a természetes, ha a fiú kezdeményez a lánynál és nem fordítva :/

2016. aug. 11. 13:12
 20/21 anonim ***** válasza:
Tudjuk, hogy szerelmes vagy belé, de ahogy már többször is elmondtuk, ez nem kölcsönös. Ő nem szeret. Hiába mondja ezt, a viselkedése nem ezt mutatja. A legjobb lenne, ha leépítenéd ezt a kapcsolatot és írnál a másik srácnak. Az, hogy beszélgetést kezdeményezel egy sráccal, nem olyan nagy dolog. Ha érdekled őt, úgyis el fog hívni randira.
2016. aug. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!