Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Túl nyálas voltam a barátommal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nyálas voltam a barátommal chaten. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

helyzet: írtam neki, hogy nagyon szeretlek stb utána nem sokkal egy szerelmes képet is.

11 hónapja járunk, szeret mert érzem mutatja, érezteti, de nem mondja és úgy veszem észre az ilyen megnyilvánulások zavarják. (belőlem ösztönösen jön, hogy mindenhogy mondjam és éreztessem)

Nem írt semmit. Várjak? vagy írjak, hogy bocsi hogy ilyen nyálas vagyok stb?

Vagy tegyek úgy mintha mi sem történt volna és várjam meg míg keres?

Reggel történt.

Én 20/l Ő 28/F


2016. aug. 10. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Fassza kapcsolat lehet, ha 11 hónap után itt tartotok.
2016. aug. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Ird meg neki hogy lehet hogy ez nyalas volt, de gondoljon arra, hogy maskor orul neki ha bonyallal... :P
2016. aug. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szóval? Mit tegyek?
2016. aug. 10. 16:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szerettem állandóan mondani hogy szeretlek, napi 2-3 alkalommal oké, de 10 már zavart. Helyette inkább kimutattam törődéssel, öleléssel, csókokkal, stb hogy tényleg mennyire szeretem. Az pedig hogy nekem mondták nem zavart soha, inkább örültem neki.

Ha te igényled a szeretetet, mert ilyen típus vagy, akkor ne akard elfojtani az igazi éned, mert rosszul fogod magad érezni hosszútávon. 24F

2016. aug. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem mondom napjában 10x. Utoljára hetekkel ez előtt mondtam neki. Csak éreztettem mert ő nem annyira a szavak embere csak én tényleg szeretem/szeretném mondani
2016. aug. 10. 17:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez nagyon furcsa... Mi a barátommal szeretjük kimondani,hogy mennyire szeretjük egymást. Hát nem tudom... Nekem ez kicsit rideg :(
2016. aug. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!