Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért érzek így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek így?

Figyelt kérdés
Barátnőm 17 Én 19 éves vagyok 2 éve járunk már és már többször eljutottunk az ágyig. Most már olyan érzésem van hogy kezdem unni ezt a dolgot és már unalmas mindig ugyan azok a dolgok vasárnap szüleinél családi ebéd stb stb én nagyon szeretem a világból kimennék Érte de valamiért úgy érzem hogy kezd unalmas lenni ez a dolog és nem tudom miért:(

2016. aug. 11. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia:) hat az ember egy ido utan beleun ugyanazokba a dolgokba. Ha salatat ennel mindennap egy ido utan hanynal tole barmennyire is szereted (kiraly pelda tudom bro). Irtad hogy szereted ugyhogy nem hiszem hogy arrol van szo hogy vele nem mukodik. Mond meg neki hogy kezd egy kicsit egyhanguva valni a dolog es hogy probaljatok bele ugymond eletet vinni. Talaljatok kiolyan programokat amik kicsit elternek a tobbitol tervezzetek utazasokat, fozzetek mozizzatok. Csereljetek le a csaladi ebedet vacsora, stb. Probalkozz mert anelkul nem megy semmi.:) sok sikert nektek
2016. aug. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. aug. 12. 04:01
 3/4 anonim válasza:
Kama Sutra
2016. aug. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Biztos
2016. aug. 12. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!