Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy lehet visszahozni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Verprita kérdése:

Hogy lehet visszahozni egy kapcsolatba a "tüzet"?

Figyelt kérdés
Én 16 éves vagyok, a barátom 18. 4 hónapja vagyunk együtt , de az elmúlt hetekben úgy érzem hogy már nem szeret annyira mint az elején. Valószínűleg közrejátszik az, hogy mostanában nem tudunk annyit találkozni, mert ő a Szigeten dolgozik éppen, én meg táborban vagyok. De amikor együtt vagynk sem az igazi. Érzem, hogy valami baj van, de lehetetlen vele erről beszélni, mert mindketten olyan tipusok vagyunk, akik nagyon nehezen beszélnek az érzéseikről. Én nagyon szeretem és nagyon szeretném helyrehozni a kapcsoltunkat, csak nem tudom hogyan.

2016. aug. 13. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy korai még vagy már megvolt..

De szex nélkül nem feltétlenül van meg a 'tuz' tisztelet a kivételnek!

17/L

2016. aug. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a párom a Szigeten dolgozna és valami baj van, akkor erős lenne a gyanúm, hogy vajon mi a probléma. Előbb-utóbb egyébként muszáj lesz megtanulni beszélni az érzéseidről, mert másképp nem működik egy párkapcsolat. És ezt majd meg fogod tapasztalni, ha így folytatod, folytatjátok. Minden kapcsolatban vannak problémák, el kel mondani őszintén, hogy mi bántott és csak úgy lehet megbeszélni. Ha nem kommunikáltok, a kapcsolatotok halálra van ítélve. Szedjétek össze magatokat és beszélgessetek. Sok sikert! :)
2016. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Dugjatok többet :)
2016. aug. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Tuzet nem 4 honapos kapcsolatba kell visszahozni, hanem 4 evesbe esetleg. Az en tanacsom is az, hogy nyiljatok meg egymasnak, legalabb kezdemenyezd te ezt, hatha partner lesz benne. A tavolsag is kozrejatszik persze. Ha egyutt vagytok talaljatok ki programokat, lelkizzetek tobbet.
2016. aug. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

" úgy érzem hogy már nem szeret annyira"

Valószínűleg jól érzed. De erről nem tehet, mint ahogy te sem tehetsz. A szerelem nagyon törékeny virág. Ha nem ápolják, hamar elhervad. 16-18 évesen pedig az ember nem nagyon tudja, hogyan is kell ápolni.

2016. aug. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Öngyujto?
2016. dec. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!