Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bízom a páromban, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bízom a páromban, nem tudok hinni neki! Hogyan lehet egy kapcsolatba visszahozni a bizalmat?

Figyelt kérdés

Nem vagyok hisztis p.csa,de annyiszor átvert,megbántott.

Szakítottunk,aztán kibékültünk,azóta tényleg kitesz magáért...ha vele vagyok.De úgy érzem álarcban él velem,ha kikerülök a látóköréből,ugyanaz az ember,akit annak idején elhagytam.Megőrülök már ettől,fogalmam sincs mi lenne a jó.Szakítani vagy így kínlódni míg teljesen megutálom?


2015. okt. 13. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"átvert, megbántott"... Már ezek után ott kellett volna hagynod, nem pedig kibékülni vele.

Ez a szivárványos "megteszek érte minden" korszak addig fog tartani, amíg teljesen be nem dőlsz neki újra, a bizalmadba fogadod ismét, aztán amikor újra nyeregben érzi magát, akkor megint átver.

De hát ilyen egy izgalmas pasi...


29F

2015. okt. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 _Harry Potter_ ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák, mindenkinél máshol van a tűréshatár. Van olyan, akit egy nagy megbántással is örökre el lehet üldözni, más sokáig tűr, de mint tudjuk sok kicsi sokra megy még abban az esetben is.


Én azt mondom, ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Különösen igaz ez a nők esetében, akiknek rendkívül fontosak az érzelmek. És ha egy kapcsolatban a negatív érzelmek dominálnak, amit sehogy sem lehet helyretenni, a pasi akármennyire is igyekszik, akkor az a kapcsolat már halott.


Nekem ez a véleményem.

2015. okt. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kötél, és elvágják. Utána összetudod kötni a két darabot, de a csomó mindig ott lesz már rajta...
2015. okt. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"annyiszor átvert"


GRATULA :))))

2015. okt. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es!Két éve vagyunk együtt újra,ő feleségül akar venni,családot,gyerekeket tervez velem,a családjának is folyton erről beszél.

Nem vagyok naiv.

Csak borzasztó tanácstalan...

A szívem hozzá húz,de az eszem ellenkezik,ez a kettősség ami felőröl.

2015. okt. 13. 19:09
 6/7 anonim ***** válasza:

ő azt akarja igen, de nem biztos, hogy neked is ezt kéne akarnod pont vele....azért mert ő ezt akarja attól még neked nem kell.

Még az előtt dönts h terhes lenénl mert akkor kicsit nehezebb lesz már.

2015. okt. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 omba ***** válasza:
"De úgy érzem álarcban él " - ezen ő nem tud változtatni, te meg nem fogsz, szóval én nagy jövőt nem látok ebben.
2015. okt. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!