Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az baj, ha egy csajt a zeneked...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha egy csajt a zenekedvelése alapján ítélem el?

Figyelt kérdés

Mármint, hogy Mr.Bustát, Ak26-ot hallgat meg stb.

Mivel én rocker vagyok, ezért elitélem ezt a magyar "hip-hop" műfajt.

Mennyira hathat ez ki a viselkedésére, gondolkodásmódjára?



2016. aug. 14. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem baj. Szerintem tök mindegy ki milyen zenét hallgat.. hidd el, ha lesz egy lány akiért bármit megtennél, nagyon tetszene teljesen lesz*rnád milyen zenét szeret.
2016. aug. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A kedvelt zene sokat elárul a hallgatójáról, de ez alapján ne ítéld el. A legjobb barátnőmmel vagyunk így (6 éves évfordulónk lesz szeptemberben). Ő rap, én metal.
2016. aug. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Épp ezaz, hogy már belémrögzült, hogy aki ilyen Bustákat hallgat meg ilyeneket, azok ilyen verekedős keménykedős "dikk" "figyeljémá" stílust képviselik.
2016. aug. 14. 21:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudod mit hagysz ki. :) F/17 rocker ;)
2016. aug. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az elítélés picit cink, de azért ha tényleg olyan igénytelen, hogy ilyeneket hallgat, én nem lógnék vele. Félreértés ne essék, ugyan nem szeretem a rap-et, metálos vagyok, de van közte igényes is, csak ezek épp.. a legalja.
2016. aug. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mert hát valami készteti őket, hogy ilyeneket hallgassanak.

És amikről szólnak, hát csak ilyen trágár szövegekből állnak.

Én úgy tekintek a rockra, mint egy életérzés.De akkor őket mi készteti, hogy ilyeneket hallgassanak?

Egyszerűen eszemet eldobom, hogy sok rengeteg jó csaj van köztük, csak mind ilyen páwa stb.

2016. aug. 14. 22:16
 7/10 anonim ***** válasza:

Figyelj, senkit se ítélj el az alapján hogy milyen zenét szeret. Legyen eszed ember...

Sokat el árul az hogy milyen zenét szeret. Én is meglepődnék ha valaki azt mondaná nekem hogy Mr.Bustát hallgat. De attól még lehet egy jó ember.

Az én kedvesem Justin Biebert hallgatot amikor megismertem, most pedig már Artic Monkeys-t Hollywood Undead-et Last Shadow Puppets-t Sistem of the down-t hallgat.

Az hogy épp most ez tetszik neki még változhat és lehet hogy egy szerető kedves hűséges lányt fogsz kihagyni az előítéleteid miatt.

2016. aug. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Megkaptam kérdésemre a választ.

2016. aug. 15. 00:26
 9/10 anonim válasza:
Hat elegge nagy bakj... marmint ok hogy a zeneizlesetek kulonbozo de ot ezert nem szabad elitelni. En pl Linkin Parkot szeretek baratom David Guettat. Jol kijovunk es attol hogy en LP-t szeretek meg szerintem ez nem hat ki a viselkedesemre. Szoval ne iteld el emiatt. Inkabb ismerd meg es lehet hogy rocker ver csorgedezik ereinen. XD
2016. aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Mi készteti őket? A divat, mert ha nem hallgatják, akkor a másik lenézi, hogy "fúúúj de gáz, nem hallgat mr.buktát' ".. Egyszerűen menő trágár értelmetlen, "szerelem" témájú (persze negatív formában, mert a rapper bácsit sz&@rban hagyta a szerelme és ezt ő dalaiba fojtja, nem beszélve arról, hogy szegény az utcán nevelkedett, a betondzsungelben. És ez az érzelmes mutatom a fukkot zene meg a Children of (sajnos nem Bodom) Disztensz' olyan fantasztikus érzelmekkel van tele, hogy a bokád lef&@sod tőle, és ez a menő.. Szóval röviden ez készteti őket erre. :) Én már eleve azt nem értem, hogy miért kell mindennek, de mindennek a szerelemről szólnia, meg a megcsalásról, meg a magányról meg miegymás.. Nyáladzanak a fiatalok az utcán, közbe hetente váltogatják párjaikat, na az a szerelem öcsém. Én köszönöm szépen, megmaradok továbbra is a metálnál (mert az legalább változatos) és (kapaszkodj meg) a szövegtelen' zenéknél, mint hardstyle, hardcore, trance, progressive trance/house. Mikor milyen hangulatom van, de nincs az az isten, hogy az én hangfalamat összenyálazzák a magyar "hip-hop"-osok..
2017. máj. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!