Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ki kéne szálnom ebből a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki kéne szálnom ebből a kapcsolatból? 17/L

Figyelt kérdés
Már fél éve együtt vagyok a párommal,és nagyon szeretem Őt. Előttem volt egy barátnője akivel ugyan nem volt sokáig együtt de borzalmasan szerelmes volt belé,és ezért többször is újra össze jöttek. Nem került szóba a lány,jól elvoltunk ketten mindig is,de néhány napja elkezdett beszélni az exével,és nem vagyok büszke rá,de belenéztem az üzeneteibe mikor tusolt,és láttam,hogy azt írta a csajnak,hogy mindig őt szerette és ez mostanra sem múlt még el. A lány flegmázott vele,de nem mondott konkrét nemet. Eközben a barátom nagyon sokszor elmondja nekem hogy mennyire szeret,de én ezek után eléggé gyanakszom,ráadásul neki úgy teszek mintha semmiről sem tudnék. Nekem hazudik vagy a csajnak? Szakítani nem hiszem,hogy képes lennék ezért valami más megoldást keresek.

2016. aug. 15. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem szerelmes beléd, ez 100% :/ ez így a lehető legrosszabb...:/ ha gondolod írj rám, ha jól esne valakivel beszélni :( 19/F
2016. aug. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha bárkinek is hazudik, az nem jó. Szerintem nem szeret téged, és nem is nagyon értékel. Szerintem igen, szakíts
2016. aug. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Logikailag egy állítás és tagadása nem lehet egyszerre igaz -vagy hamis-. Mindkettőtöknek azt mondja, hogy szeret, de ez vélhetőleg nem lehet egyszerre igaz, csak legfeljebb egyszerre hamis -vagyis egyszerre akar két lányt ágyba vinni-.


Mivel előtted titkolózik, ezért valószínű, hogy neked -vagy neked is- hazudik.


Ha nem akarsz kilépni a kapcsolatból -ami elég nagy butaság lenne- akkor kevés lehetőség előtt állsz. Például tovább tartod titokban, hogy tudsz róla, és vársz amíg rosszabbra fordulnak a dolgok. Vagy flörtölsz más fiúkkal és megnézed, ez hogy tetszik a barátodnak..

2016. aug. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

szerintem próbálj meg beszélni vele...

adj neki időt, hátha segít.

Vagy beszélj a csajjal, hogy mit akar a barátodtól. Mert ha semmit kopjon le, ha viszont valamit akkor emlékeztesd hogy a srácnak már van barátnője...és akkor aztán tuti kopjon le :D na persze semmi fenyegetés vagy ilyesmi de tisztád a dolgokat azért :D

2016. aug. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki, de gyorsan...
2016. aug. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem is történt egy hasonló dolog. A srác amint lehetőséget látott arra, hogy újra összejönnek dobott engem... Szerintem inkább mondd meg neki, hogy tudsz róla, hogy beszélgetnek, és hagyd ott.
2016. aug. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Igen szakítanom kellett volna,mert dobott néhány órája. És nem is tagadta le,hogy a volt csaja miatt tette meg.
2016. aug. 18. 21:38
 8/8 anonim válasza:
100%
Szerintem sem szerelmes beléd, különben nem írogatna az exének, hogy nem múlt még el a szerelme felé. Amint tudnék kiszállnék a helyedben a kapcsolatból.
2016. aug. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!