Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lépett már ki itt közületek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépett már ki itt közületek valaki úgy egy kapcsolatból, hogy halálosan szerette a másikat, de meg kellett tennie? Mikor az ész tudja mit kell tenni, de a szív erősebb, akkor végül mi győz?

Figyelt kérdés
2016. júl. 28. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Én igen. A legnagyobb lángolásban léptem ki. Azért hogy megvédjem magam.

Nős pasi volt.

Kegyetlen fél év volt. De már nem bánom jobb mint játékszernek lenni és lopva egyutt lenni illúzióban élni.

Inkabb egyedül vagyok.

2016. júl. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
#1 Ha ez igaz, akkor minden elismerésem!! Kemény csajszi vagy!! És az külön tetszik, h helyén tudod kezelni az eszedet, és a szívedet is!
2016. júl. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Muszály volt lépnem! Kiszakadt a szívem a helyéből és lángolt, máig szeretem. Ivott, keményen, túl fiatal voltam még ehhez. 26. Nem tudom hogy jól döntöttem vagy maradnom kellett volna, bárcsak láthatnám. Mással alapítottam családot.
2016. júl. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jelenleg is megkaptam egy sráctól, hogy ne is jöjjünk össze...

Van egy közös, sötét múltunk +én egy hete ő meg két hete szakított valakivel. De Konkrétan egy szerelmi vallomással közölte, hogy nem akarna velem járni. Igaz, jelenleg én se vele , túl friss az előző szakítás.

De ez egy tipikus oda vagyunk egymásért és mégse vagyunk együtt helyzet. Szerintem tapsot érdemlünk.

2016. júl. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én házasságból léptem ki,de még a válást most adom be.

Szeretem,de nem küzdök tovább egy olyan kapcsolatért,ahol semmibe vesznek.

2016. júl. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valami hasonló történt velem is, mint az elsővel. A szívem szakadt meg. Annyira hiányzik...
2016. aug. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8 év házasságból, mert már nem bírtam, hogy semmibe vett. Imádtam testét, lelkét! Az életem értelme volt! Hülyén hangzik, de bármit megtettem volna érte, de egyik napról a másikra ő nem szólt hozzám többet, nem ért hozzám, csak élt mellettem, mint egy szellem. Jobb egyedül, mint egy ilyen kapcsolatban.
2016. aug. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok.Ugyanezt ėltem åt utolsô :(
2016. aug. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!