Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet ebből még valami, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még valami, vagy próbáljam meg elfelejteni?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismertem egy fiút, akinek akkor barátnője volt. Elkezdtünk beszélgetni, tetszettem a srácnak, és már széthullóban volt a kapcsolatuk. Egy hét múlva találkoztunk egy buliban, ott táncoltunk, puszilgatott, ölelgetett. 1-2 héttel később szakított a barátnőjével, és onnantól határozottan alakult köztünk valami. Éjjel-nappal beszélgettünk, találkoztunk bulikban is. Egyszer leittam magam a sárga földig, amit szégyellek nagyon, de ő egész éjjel velem maradt, pedig más simán otthagyott volna. Tök jól álltak a dolgaink, amikor egyszer csak bekattant neki az exe, és mi megszakítottuk a kapcsolatot, mielőtt túl komolyra fordulna, mivel nem tudott dönteni. Kicsit később összejött a volt barátnőjével. Egy hónap múlva találkoztunk egy buliban, ahol be volt rúgva, de nem annyira, és elhívott beszélgetni. Azt mondta, nagyon hiányoztam neki és nem akar még egyszer elveszíteni engem, megint minden sz*r volt a barátnőjével, és mondta, hogy szakítani fog vele. Utána egész éjjel együtt voltunk, összebújtunk, fogtuk egymás kezét és újra beszélni kezdtünk. Szakított is a barátnőjével. Múlt pénteken találkoztunk buliban, ott együtt voltunk este, már csókolóztunk is, csodás volt. Vasárnap este találkoztunk, sétáltunk, kocsikáztunk, beszélgettünk, csókolóztunk. Nagyon jól éreztem magamat vele, ő is velem.

Mi hétfőn elutaztunk otthonról, estére nagyon furcsa lett. Ma hajnalban megbeszéltük a dolgokat, alig bírtam kihúzni belőle, mi a baja. De megtörtént, és két dologgal volt baja:

1. Most szakított, nem akar még párkapcsolatot, idő kell még neki.

2. Mivel ő koleszos másik suliban, csak hétvégén tudnánk találkozni.

Szerintem a 2.teljes mértékben megoldható, sokan vannak így, az elsővel van probléma...

Én időközben nagyon erősen kezdtem érezni iránta, már-már beleszerettem. Hihetetlenül rosszul vagyok, éjjel óta bőgök, már hiányzik és nem akarom, hogy vége legyen, pedig lezártuk a dolgot, nem beszélünk már.

Szerintetek tudok tenni valamit? Lehet ebből valami vagy adjam fel? Mi a véleményetek? 16/l, 18/f



2016. aug. 17. 09:30
 1/10 A kérdező kommentje:
Mielőtt jönne, hogy csak egy bulis r*b* vagyok: azért mindig buliban találkoztunk, mert ugye ő koleszos és nyáron is volt gyakorlata, így csak hétvégente jött haza, és mivel mindketten bulizósak vagyunk, ott találkoztunk.
2016. aug. 17. 09:50
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem gondolod ugy hogy te ennel jobbat erdemelsz? Ki az aki nem tud donteni egy szar kapcsolat, es kozted. Tartsd magadat tobbre, szard le, es akkor eszre fogja venni hogy kezd elvesziteni.

Ne hagyd magad. Ne mindig az legyen amit o akar, mert ebbol teljesen az jott le hogy mimdig ugy van ahogy neki az jo. Allj talpra lassa hogy te nem fogsz utanna futni, es majd o akkor fog hidd el.

Sok sikert

2016. aug. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De megbeszéltük már, hogy nem fogunk beszélni. De akkor ne is keressem és semmi, ha találkozunk, csak köszönjek és ennyi? És akkor még visszajöhet?
2016. aug. 17. 10:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha fontos vagy neki, akkor visszajön.
2016. aug. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálad sokkal jobb lányokat is fog találni, mert eléggé taszítóan viselkedsz.
2016. aug. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miért is?! Ennyiből aztán kiderült.
2016. aug. 17. 18:22
 7/10 anonim ***** válasza:

#6:

- leittad magad a sárga földig

- szinte hobbiból smárolgatsz.

2016. aug. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Egyszer történt ilyen, a barátaim között és nagyon szégyellem, azóta nem is ittam és előtte sem nagyon.

Hobbiból smárolgatok?😂 Ezzel a fiúval volt az első csókom, és az összes többi is eddig, és azért emeltem ki, hogy jobban lássák a válaszolók, milyen volt a kapcsolatunk.

És légyszi, maradjunk a témánál.

2016. aug. 17. 21:20
 9/10 anonim ***** válasza:

#8: Szóval az első csókod egy buliban volt? (Y)

Uhh.


Mindvégig a témánál maradtam, de akkor kibővítem a dolgot:

- nem jön meg az esze és összejön veled

- megjön az esze, de nem veled jön össze, hanem egy olyan lánnyal, aki többre tartja magát,minthogy buliban csókolózzon.

2016. aug. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, buliban, egy érzelmes csók elvileg mindkét részről, enyémről mindenképp, mert egy különleges valakire vártam hozzá, aki ő volt. Nem értelek.
2016. aug. 17. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!