Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Írjak neki vagy probaljam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki vagy probaljam elfelejteni?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel par hete ismerkedtem meg, nagyon jol indult minden, talalkoztunk is, voltam nala es jol elvoltunk, csok is volt mar. Utana kb 2 napja irtam neki (jo egy picit reszegen), miutan egy buliban voltunk de nem egyutt mentunk haza, hogy talalkozhatnank egyik nap, ezt latta es nem valaszolt ra, es azota nem is beszelunk. Mit csinaljak, irjak neki? Vagy varjak? Mit jelenthet ez? Azelott tok jol elvoltunk ezert nem ertem. Valami olyasmit gondoltam, hogy sajnalom ha nem akar mar latni es remelem nem bantottam meg... Nem tudom elfejeteni:/
2015. dec. 14. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem írd meg neki h sajnálod ha megbántottad valamivel. ha nem ír ak nyilván hagyni kel
2015. dec. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha valami hasonlót írnál neki is? Hogy tudod, hogy látta az üzenetet, és nem érted miért nem válaszolt. És csak a tisztán látás miatt szeretnél egy egyenes választ kapni. Szerintem ezzel a módszerrel mész a legtöbbre. Várhatsz is, de attól csak a bizonytalanság emészt. Ha meg egyenesen rákérdezel, akkor vagy kiderül, hogy valami félreértés van, vagy legrosszabb esetben azt mondja, hogy nem szeretne többet veled találkozni. Az utóbbi esetben legalább tudod, hogy nem illetek össze és hamarabb tovább tudsz lépni.
2015. dec. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen én is mindenkepp irni szeretnek, mert ez a bizonytalansag a legrosszabb... csak kivancsi vagyok hogy ebben a szituban szerintetek van-e ertelme, vagy mi lehet a baj szerintetek, van-e ra esely hogy meg legyen koztunk valami?
2015. dec. 14. 14:24
 4/11 PearlDiver ***** válasza:

Ha tudod a számát, írj neki egy sms-t. Ha nem, akkor facebookon (gondolom ott írtál eddig is).

Nem mondott semmit hogy megsértődött vagy ilyesmi. Van rá bármi oka hogy megsértődjön? Mert ha nincs, felesleges rögtön azzal zargatni hogy jaj mit csináltam... Maximum nem érdekled és nem találta még ki, hogy rázzon le.

De ha normális módon elhívod találkozni, akkor arra már csak reagál. Vagy ha arra sem, akkor nem maradtál le sokról, mert a csaj egy tirpák.

26F

2015. dec. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az volt az utolsó, hogy hivtam, es nem reagalt ra semmit. Meg magamból kiindulva, ha erdekelném akkor biztos irna valamit, ezert nem tudom erdemes e egyaltalan irnom neki, nem akarok hulyet csinalni magambol. Csak azert nem ertem, mert az elejen meg o hivott el..
2015. dec. 14. 18:01
 6/11 PearlDiver ***** válasza:
Van, hogy a nők hirtelen gondolnak egyet és megváltoznak... egyet se búsulj komám, szaladgál még elég a nagyvilágban! ;)
2015. dec. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát nekem azért némileg nehezebb a helyzetem, nézd meg a kategóriát :)
2015. dec. 14. 20:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne írj neki olyat szerintem, hgy sajánlod, ha megbántottad. Totálisan lemész kutyába és azt se tudod miért. Azt kérdezd meg, hogy mi történt, te tettél-e valamit, ami félreérthető volt. Vagy ha nem szeretne veled többet találkozni, akkor mondja meg azt.
2015. dec. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Időközben beszéltünk és elhívtam, és azt mondta hogy szeretne találkozni, csak nem ért rá a héten (dolgozott), viszont a jövöhéten összehozhatunk valamit... de még most sem tudom mi legyen, nem nagyon valaszol ha irok, meg szerintem magatol nem is fog irni, szoval szerintetek akkor kerdezzek ra megint hogy akkor valamelyik nap összefutunk-e? mert annyira nyomulásnak érzem, de egyszerüen nem tudok kiigazodni rajta. hogyha nem akar talalkozni akkor miert nem azt mondja?
2015. dec. 20. 20:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérlek szépen, növessz már önbecsülést és hagyd a francba. Akit érdekelsz, az fog keresni magától...
2015. dec. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!