Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van az hogy csak azok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy csak azok a pasik jönnek be akiken látszik hogy gazdagok mert jól oltozottek?

Figyelt kérdés
Kb egy éve kezdődött az hogy csak a gazdag pasikra tudok figyelni akiknek rengeteg pénzük van elegánsan jelennek meg mindehol jo autójuk és telefonjuk van stb...engem az se érdekel hogy ha bunkó vagy vmi csak legyen pénze...egy szegény es nagyon rendes fiúra már rá se tudnék nézni. Ez mitől van? Nagyon sokan mondták hogy szép vagyok és hogy jo alakom van úgy hogy lehet lenne esélyem náluk?

2016. aug. 18. 09:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Meg* bocsi elrontottam
2016. aug. 18. 09:54
 2/12 anonim ***** válasza:
Pénzéhes vagy, és mások pénzéből szeretnél felkapaszkodni. Ezt jelenti.
2016. aug. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazából nekunk/nekem is van pénzem nem panaszkodhatok csak az megnyugtat hogyha tudom hogy egy gazdag pasival vagyok együtt.
2016. aug. 18. 09:56
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Nekem is fontos párválasztásnál a pénzügyi biztonság, mert mi értelme egy haláli romantikus kedves, ám lusta nemdolgozó férfinak. Nem akarom eltartani, ám nem akarok függeni sem tőle, nem tudnám elviselni a tudatot hogy csak ő tart el. Nem vágyok nagy vagyonra, csak jó körülményekre, és fontosabb nekem hogy a férfi törődjön velem és szeressen. Ez tök sztereotipikus amit leírtam...Mindegy, én így gondolom, és sikeres akarok lenni az életben a férjem nélkül is.
2016. aug. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Az van hogy unatkozol ezért idetolsz egy kamukérdést, hogy jót szórakozz a válaszolok.
2016. aug. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Mert egy született ribi vagy.
2016. aug. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%

#4 Ez tini kategória szóval nem arról szól a dolog hogy anyagi biztonság meg lusta nemdolgozó "férfi".


Amúgy én is jobban veszem ha egy fiú igényesen öltözködik, nem kell hogy full gazdag legyen de azért nem nagyon jönnék össze nálam szegényebbel.Semmi bajom nincs velük csak azért na...16/L

2016. aug. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés direkt polgárpukkasztásnak lett szánva...mert ugye ez mindenkit idegesítene, azt se csodálnám ha a kérdést valójában fiú tette volna fel, ha mégis lány, nemtom mi volt a célja
2016. aug. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Pénzéhes ribizli.

Amúgy meg kamu :D

2016. aug. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem kamu...
2016. aug. 18. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!