Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lennétek együtt Yandere lánnyal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennétek együtt Yandere lánnyal?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, mint a Mirai Nikki-ben Yuno.

Én lennék szívesen ilyen lánnyal, szerintem aranyos. o.O ^^



2016. aug. 18. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Dugnám.
2016. aug. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Ha van ilyen lány az írjon rám priviben :3
2016. aug. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Fruzs33 ***** válasza:
0%
Azt se tudom ki az! Valami könnyebbet lécci!
2016. aug. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Mert szerinted az ittlevok nagyresze tudja is, mi az a yandere?

No definialnam is akkor: a yandere egy japan kifejezes. Olyan emberekre (fiuk, lanyok egyarant) hasznaljak, akik orulten szerelmesek. No marmost az oruler negatov oldalarol van itt szo. Altalaban a kiszemeltjukert kepesek akar meghalni is, es barmit megtennenek azert, hogy vele lehessenek, akar meg embert is olnek. Leginkabb az orult rajongokhoz lehetne oket hasonlitani. Fo jellemzojuk meg, hogy borzasztoan irigyek nem csak a baratokra, baratnokre, hanem akar csaladtagokra is, amiert a szerelmuk veluk van elfoglalva idonkent. A yandereknek altalaban semmi sem szent a szerelmukon kivul, es amennyiben a szerelmuk meghal, ugy ok sem latjak mar az ertelmet az eletuknek. Azt kell meg tudni, hogy mivel barmit megtennenek azert, hogy szerelmuk boldog legyen, gyakran keszitik ki (durvabb esetben gyilkoljak meg) azt, aki a szerelmuknek keresztbe tett, vagy aki egyszeruen csak a szerelmuk ellensege.

Nyilvan a yandere szemelyisegnek fokozatai vannak a nagy rajongon at az orult rajongon keresztul az elmebeteg pszichopataig. Megis maga az ilyen ember agyilag nincs eppen a toppon

2016. aug. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért én nem nagyon, vagy egyik pillanatban még kényeztetnénk egymást, a másikban meg már agyon akarna ütni egy baltával :DD

De Yuno-t én is nagyon imádtam a Mirai Nikkiben :D

2016. aug. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

Tehát a 4-es válaszadó leírása alapján a kérdés az, hogy szeretnénk-e együtt lenni egy mániákus elmebeteg lánnyal?


Nos, tudom, meglepő a válasz, de nem.:)

2016. aug. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
60%

Persze, a phsziopata lányok a legjobbak :D :P

Amúgy meg a Mirai Nikki a kedvenc animém és Yuno-t eltudnám itthonra fogadni.

2016. aug. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!