Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerelem és más drogok, azaz...

Karnun22 kérdése:

Szerelem és más drogok, azaz ti sem lennétek együtt egy beteg emberrel?

Figyelt kérdés

2016. jún. 4. 01:57
 1/6 anonim ***** válasza:
A filmben a csaj parkinsonos, nem depressziós és társai.... (tudom, szedi a prozacot, vagy melyiket, láttam én is a filmet, de már nem emlékszem pontosan az antidepi nevére) Szóval nem konkrétan mentális betegség a fő gond. Szerintem van ilyen a valóságban is, hogy egy férfi kitart a beteg társa mellett. Mellettem is kitart a párom, pedig pánikos és depressziós vagyok.
2016. jún. 4. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy parkinzonos a csaj, csak másat nem tudtam hasonlat ként. A minden napos gyógyszer szedés végülis mind két betegség esetén közös, és én így nem érzem magam teljes értékü embernek, vagy nem tudom emiatt elképzelni magamat család apa ként! Félnék attól hogy nem tudom majd eltartani őket, ha esetleg betegebb leszek, és ettől nincsen merszem még ismerkedni sem! 22/f
2016. jún. 4. 09:28
 3/6 anonim ***** válasza:
29 éves vagyok és minden kapcsolatom a betegségem miatt ment tönkre. Azt hiszem, én már nem reménykedek semmiben. El kell fogadni!
2016. jún. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, a férjemet ezért nem hagynám el! De elméletben: olyan emberbe nem tudnék bele szeretni, aki halálos beteg. Inkább valószínűnek tartanám, ha az illető testi fogyatékkal élne. 28/L
2016. jún. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 jikanv ***** válasza:
Na most ha te beteg lennel?? Mit szolnal a kerdesedhez?? Azaz, Hol lennenek olyanok akik egy beteg emberrel lennenek?
2016. jún. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A párommal autoimmun betegek vagyunk de még nem lépett le egyikünk sem, sőt:) Szóval igen tudok szeretni :)
2016. aug. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!