Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a velemenyetek egy 23 eves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek egy 23 eves fiu es egy 14 eves lany kapcsolatarol?

Figyelt kérdés
Lassan 1 eve vannak egyutt
2016. aug. 19. 13:09
1 2 3
 11/29 anonim válasza:

Ezt annyira utálom, hogy egyesek ennyire eltérnek a kérdéstől. A kérdező felteszi a kérdést egy korkülönbségről, erre ott köt ki, hogy ,,fikázza a szüleit". Erről mikor esett szó? Semmi rosszat nem mondott a szüleiről, könyörgöm. A helyében én is szarul érezném magam, hogy egy 14 évesnek felnőtt barátja van engem meg majdnem 18 éves fejjel sötétben nem engednek ki.

Mindegy is, a kérdésre a válaszom, hogy kilenc év korkülönbséggel akárhogy lehet dobálózni, amíg az egyik fél kiskorú szerintem nem igazán minősíthető igazi párkapcsolatnak, hiszen ez esetben is egy 14 éves nem minden esetben képes felismerni ha kihasználják. Tisztelet a kivételnek, lehet, hogy a férfi valóban szereti (ennek még mindig kis valószínűséget adok), de attól függetlenül nem lesz neki elég sima járás, többet akar majd, ami nem éppen legális.

2016. aug. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

#11-es amíg nem látod tisztán a helyzetet, kár ennyire fikázni valakit.. http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__parkapcso.. ez a kérdés szinte 100% hogy ugyanaz az illető írta ki, nincsenek ékezetek, miért ilyenek a szülők..


És igenis fikázta, kifigurázza a szüleit, hogy milyen nevetségesek már, hogy őt még sötétbe sem engedik ki.. Azt közbe a sötétben egy a szülei által vadidegen 24 éves sráccal akar találkozni, akiről nem is tudnak.. Az hogy ilyen szabad egy lányka, hogy 17 évesen nem szűz és felvállalja, nem pont azt sugallja, mint akiben a szülei teljes mértékben megbízhatnak. Mert ezzel a lányka a szüleit is megalázza. És ha nem bíznak a lánykában, akkor eléggé nyilvánvaló hogy nem engedik el, mert ki tudja mit csinálna?:o

2016. aug. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

A srác vélhetően önbizalomhiányos és a könnyebbik utat választotta, mert 23 évesen elég könnyű befűzni egy 14 éves kislányt, mint egy korabelit. Röviden a könnyebb puncit választotta.


A kislány pedig el van bővülve, hogy egy ilyen "komoly férfi" érdeklődik iránta, mert annyira érett a személyisége, meg sokkal érettebb a koránál.


A kislány idővel kiábrándul, szakít, hős lovagunk pedig keres majd egy másik tinilányt. 10-15 év múlva pedig ő lesz az a harmincas pasi, aki a koncerteken 18-20 éves lányoknál próbálkozik be, azok pedig kiröhögik.

2016. aug. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
#12-es nem en irtam azt a kerdest ki
2016. aug. 19. 14:39
 15/29 A kérdező kommentje:

12-es arrol hallottal,hogy discoba is szokas jarni estenkent?vagy osztalytarsakkal szombat estenkent?

Bocsi kommunizmus idejen vagyunk..

2016. aug. 19. 14:40
 16/29 anonim ***** válasza:

kérdező arról hallottál már, hogy a discokban nagyon sokan drogoznak, meg úgy leisszák magukat, hogy öten körbekrják őket úgy hogy nem is emlékeznek rájuk? Szerinted miért féltenek a szüleid? Itt nem az a lényeg, hogy mit csinálhatnál, hanem az a lényeg, hogy mit csinálsz. Rinyálsz sajnáltatod magad, hogy neked milyen rossz, miközben valami értelmesebbet is csinálhatnál, ami mondjuk jó is lenne neked. Úgy tudod a szüleidet meggyőzni ha a kedvükre teszel, nem úgy ha durcizol nekik meg egész nap picsogsz. És elég gyanús hogy csak tagadod hogy te írtad ki azt a kérdést, mert furcsa, hogy majdnem ugyanazzal a témával, ékezet nélkül, hasonló megfogalmazásokkal. Lehet megvan az alteregód lányka..


Discoba is szokás járni..xd Annak szokás aki kialakította, ne legyen ez már ilyen alap, "hogyha ők mennek akkor nekem is kell".. Jómagam is voltam discoban, emberek hihetetlen módon nem foglalkoznak egymással, táncparketten megy a lökdösődés, ha pia van a kezedben kilökik, mindenki csak a dugásra megy.. Ha te discoban akarsz szocializálódni akkor részvétem a szüleidnek, mindenképp. Értelmes discos emberrel még nemigen találkoztam, de ebben valóban biztos vagyok hogy tévedek, mert lehet kivétel. De az nem egy 17 éves szüleitől függő, felelősségtudathiányos lányka lesz.:)

2016. aug. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
ha te úgy érzed, hogy csak a disco teheti az életed színessé, szórakozottá és anélkül értéktelen, meg egy unalmas emberke vagy, akkor tényleg sajnállak, és most őszintén mondva.
2016. aug. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
arról nem beszélve, hogy ilyen állapotok után lehet egy 14 éves lánykából egy 14 éves anyuka..:)
2016. aug. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
:o az alteregód is 17 éves
2016. aug. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

A megye 4.legjobb liceumaba jarok

9,50-es atlagom van.

A szuleim elegedettek velem!

Engem ne ocsaroljon senki..a sajat eszemnek koszonhetoen vagyok ahol vagyok!


Akkor csak fel se tehetek tobb kerdest magamnak..felse hozhatok tobb peldat..

Bulikon soha nem fogyasztok alchoolt mert nem szeretem

2016. aug. 19. 15:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!