Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért jó, ha az emberek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó, ha az emberek degradálják a kapcsolatunkat emiatt?

Figyelt kérdés

Ami azt illeti, barátomon van súlyfelesleg (nem kevés) míg én vékony vagyok és sok ember nagyon rosszindulatú. Sokan beszólnak, hogy miért van ilyen barátom, nála sokkal jobbat érdemlek, miért bukom a dagadtakra stb.

Nagyon rosszul esik.. Főleg azért mert nem is ismerik, mert ha így lenne, biztosan nagyon bírnák csak leragadtak a kinézeténél.. Hiába mondom nekik, hogy szálljanak le róla, mert ettől én még szeretem, ahogy ő is engem, de folyton visszahallom a fent említett dolgokat...


(17/l)


2016. aug. 20. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne állj le velük beszélgetni. :)
2016. aug. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 2-es vagyok ***** válasza:
100%
Mert az emberek felszínesek, és nem látják a saját hibáikat. Valószínű, hogy párod felsimerte a saját gyengeségét, és le tudta küzdeni (nem érdekli a felesleg) és ez téged vonz. A többi ember pedig nem veszi észre önnön lelki degradáltságát, amit a külső tökéletesítésével próbál elnyomni, ami a lányokat tudat alatt taszítja. Ezt irigységgel, szurkálódással palástolják, mivel nem tudják mit is kéne tenniök.
2016. aug. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 2-es vagyok ***** válasza:
*lelki degenerációját :)
2016. aug. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbálhatna lefogyni, futni, kondizni, ez az ő egészségének is jót tenne és boldogabban menne végig az utcán veled kézenfogva:) ezt nem rosszindulattal mondom, mert valószínűleg tett is azért hogy legyen rajta felesleg, hacsak nem betegség miatt van:( ezért persze nem szabad csúfolni, de ha nem is tesz érte semmit, akkor ne csodálkozzon...
2016. aug. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hatalmas pacsi neked,amiert vekony,csinos lanykent nemcsak a szepfiukat veszed eszre.:) Jol esett olvasni ezt a kerdest.

Egyebkent meg,az emberek tobbsege bunko es felszines,meg kell tanulni elengedni a velemenyuket a fuled mellett.

2016. aug. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszer kérd meg őket, hogy kussoljanak, mert semmi közük hozzá, ha folytatják, akkor kerüld őket!
2016. aug. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!