Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, hogy a barátom ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a barátom ne vegye készpénznek a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
10 hónapos kapcsolat,19 évesek vagyunk. Sajnos más az élethelyzetünk,ő egyetemre jár,én most nem tanulok,csak jövőre,ráadásul így távkapcsolatban is vagyunk. Az utóbbi időben volt mélypontja(egy fél évvel ezelőtt nekem is) és a szakítás is a fejében járt,de azóta elvileg minden rendben. Azt hittem,hogy nem szeret már, de igazából ha együtt vagyunk,meg sokszor úgy egyébként is,látom rajta,hogy mégis(mondja,írja,kérdezi,hogy szeretem-e,babusgat,igénye van a szeretkezésre is,nem csak a szexre,tervez velem programokat,stb.) viszont sokszor háttérbe is helyez(hazajöhetett volna pl múlt hétvégén,de bulizás miatt ott maradt az egyetemvárosban,közölte,hogy sok a dolga,amikor a szülinapi családi kajámat tartottuk,szóval csak kaja utánra ér ide-ő külön már elvitt vacsizni a szülinapomon-,ilyesmik). Arra jutottam,ez azért van,mert ő egyértelműnek veszi,hogy én szeretem,mindig várom,hogy jöjjön és teljesen belekényelmesedett ebbe az egészbe,nem nagyon érdekli,ha megbánt,mert tudja,hogy úgyis megbocsájtok. Ti mit tennétek?
2016. márc. 4. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
tudja hogy megbocsájtasz, mutasd meg hogy nem játszhat veled kedve szerint.
2016. márc. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólóval.

Ha valakit szeretünk, annak megbocsájtunk. Én is elég toleráns egyén vagyok, de a tűrőképességeim végesek, ezért szeretném megelőzni, hogy valaki túllépjen rajtuk. Ennek érdekében pedig azt tudom tenni, hogy ha a kapcsolatban valami nem tetszik vagy rosszul esett, megmondom, lehetőleg azonnal. Ugyanezt elvárom a másik féltől is, jobban szeretek tisztában lenni a dolgokkal még ha van is, ami nem tetszik. Igyekszem úgy időzíteni ezeket, hogy ne legyen már alapból ideges senki, normális hangnemben is meg lehet beszélni. :D Állj ki magadért, mert ha nem teszed, rámehet a kapcsolat. Ha pedig nem sűrűn beszéltek meg dolgokat, össze fog gyűlni, és olyankor fog az egész előjönni, amikor stresszesek vagytok, és a legkevésbé hiányozna. 17/L

2016. márc. 5. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!