Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Távkapcsolat. Van, akinél...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat. Van, akinél működik?

Figyelt kérdés

2016. aug. 21. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem sose működött, 2x próbáltam. Mindkét esetben együtt kezdtük és elköltöztek, csak nem bírta egyikünk se
2016. aug. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van akinek igen, van akinek nem
2016. aug. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt már több is, és eddig egyik sem működött, kivéve a jelenlegi kapcsolatomat. Január elején ismertük meg egymást, és azóta is tökéletesen megvagyunk együtt. 400+ km a távolság köztünk, de soha még csak egy veszekedésünk sem volt. Nekem ő a tökéletes lány, és megéri vállalni miatta a távkapcsolat nehézségeit. Szóval működhet, de ahhoz nagyon jó párt kell találnia az embernek.
2016. aug. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem másfél éve működik :)
2016. aug. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3 éve működik.
2016. aug. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Működik:)

Nem minden ember ugyanolyan, nem mindenki bírja ki a távolságot, és nem mindenkiért éri meg a távkapcsolat.

Viszont volt szerencsém egy olyan fiút megismerni már több mint fél éve, akinél jobban senki nem ért meg, aki mindig fel tud dobni és megnevettetni, és akivel már most tudom, hogy le akarom élni az életemet.

Még egy pár év kell hogy össze költözhessünk, és ne legyen többé távkapcsolat, de teljesen megéri kivárni mert tudom, hogy utána nagyon boldogok leszünk együtt.

Szóval ha igaz szerelemről van szó, akkor mindenképp megéri:)

2016. aug. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Több mint két évig működött :) Én tovább is folytattam volna ha nem csal meg mocskos gusztustalan módon.

De az ilyesmi mindig nehéz, érdemesebb olyat keresni akivel normális kapcsolatod lehet és nem kell mindig várni.

2016. aug. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Működik. Sosem csalt meg, figyelmes velem még mindig. Egy igazi férfi.

1 éve és 8 hónapja már, és még mindig ugyan olyan a kapcsolatunk mint az elején, vagyis sokat fejlödtünk azóta mind ketten, nagyon jó. :)

2016. szept. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!