Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezt már nem bírom. Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt már nem bírom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A nagyszüleimmel èlek.Anyu elkötözött a pasijához,apa meghalt.Van egy fiú,20 eves.Nem engedik,hogy együtt legyünk,mert nem a leghelyesebb a fiú,es mèg nincs autója.Èn nagyon szeretem,ő is engem.Kèt ève lesz, hogy titokban járunk.A tanulásban nem húz vissza,sőt,segít mindenben hogy jól menyjen a suli,ès mióta vele vagyok jobban megy a tanu

ulás.Mikor megtudták hogy vele vagyok (hála a pletykás szomszèdoknak,kèt hónap után) azóta nem engednek sehová.A barátnőmmel se engednek.A boltba is ugy kell elmennem, hogy kèreszkednem kell.Èn nem bírom tovább.Szeretem a fiút,nagyon.De nem engedik,hogy együtt legyünk.Ő is szeretnè,hogy tovább tanuljak.Mindenben támogat.Nálla jobb,rendesebb,tisztessègesebb embert nem ismerek.Nem feküdtem mèg le vele,de Ő nem is erőlteti.(teszem hozza nem c*)

Mit tegyek? Mert nembirom tovàbb,es a párom se.

16/L


2016. aug. 21. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg beszélni a nagyszüleiddel. Mond el nekik azt amit leírtál, szerintem akkor majd megenyhülnek. Ha pedig mégsem, és el akarsz menni a fiúddal valahová, akkor ott van az ajtó, el tudsz akár menni szó nélkül is. Nehogy már 16 évesen ilyen rövid pórázon tartsanak! Ha szereted azt a fiút, tessék egy kicsit bevállalósabbnak lenni miatta, sok sikert :D
2016. aug. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fiúval nem más a gond? Amit mondjuk a nagyszüleid tudnak róla? Vagy ők egyántalán nem ismerik? Csak mert akkor mutasd be nekik beszélgesetek ismerjék meg ők is jobban.Nyilván féltenek.
2016. aug. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ismerik a fiút.Amikor mèg nem jártunk akkor volt nállunk sokszor.

Semmi baj nincs vele,csak nem a világ leghelyesebb pasija,ès nincs autója.Ennyi az egèsz.

2016. aug. 22. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!