Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok ti mit vártok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit vártok egy párkapcsolattól?

Figyelt kérdés
Úgy értem, mi az ami titeket boldoggá tesz egy párkapcsolatban, mi az amit a leginkább szerettek benne?
2016. aug. 21. 23:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha jelenleg nem vagytok párkapcsolatban azt is írhatjátok, hogy mit szeretnétek kapni egy kapcsolattól a jövőben:)
2016. aug. 21. 23:19
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

15/L


Közös humor (sötét humorom van ami sokszor sértő lehet), sok nevetés együtt, ha elálmosodom akkor simizze az arcom/hajam, és a helyekre menés (pl koncert, régi stílusú randevúk, étterem, túra, uszoda vagy akár csak egy olcsóbb fajta étkező kivéve meki meg ilyesmi gyorskajás).


De ha nagyon szeret valamit és látszik, hogy csillog a szeme közben (pl airsoft, foci, túrázás, olvasás, gépen játszás akármi), akkor nagyon szívesen kipróbálom vele azt is, nekem is és neki is boldogságot okoz :)

2016. aug. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Azt várom,hogy szeressen és megértsen.

Viseljen el,de tetsszen neki hogy olyan vagyok amilyen és erre büszke vagyok. Szabadnak érezzem magam mellette,a féltékenység és a leellenőrizésem nagyon rosszul esne.Legyen meg a bizalom,ez is nagyon fontos. Megbeszélhessek vele mindent,de a barátaimmal is tölthessek időt,legyen szabad levegőm. Romantikus gesztusok nagyon jól esnének,nem azt mondom minden nap hozzon virágot de egyszer-egyszer nagyon jóleső meglepetés lenne.

2016. aug. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"Beleüvölt a szócsőbe": !!!NE DUGJON FÉLRE!!! nem értem, miért lett ez ekkora divat, de komolyan. Amúgy a közös humor, gyakori programok, szeretet, törődés, és a másik meghallgatása fontos.
2016. aug. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 zsombor1969 ***** válasza:
Szerintem amíg nem táplál gyengéd érzéseket más iránt, addig meg is csakhát szexuálisan.
2016. aug. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 zsombor1969 ***** válasza:
*csalhat. Hülye telefon :)
2016. aug. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Sok kozos program... Megerto legyen... Kedves, magabiztos akire felnezek... Cuki legyen pl.: atolel ha latja h vmi miatt szomoru vagyok , es szeressen telleg... Telen pl.: pulcsijat odaadna meg ilyen dolgok egyutt lustalkodni ...stb. (Csak hat meg nekem nem volt baratom :D ) 15lany
2016. aug. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy szeressen. Megértsen. Számomra ez a legfontosabb, persze az sem utolsó, ha nem tesz féltékennyé. (Őrülten féltékeny típus vagyok, és ilyenkor nem igen értek meg bizonyos helyzetekben bizonyos dolgokat.) Odafigyelést.
2016. aug. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!