Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kövér, nagyon testes lányok...

Kövér, nagyon testes lányok (kép) ti féltek egy párkapcsolattól (20/f)?

Figyelt kérdés

[link]

Többször ismerkedtem már a képen látható hasonló testalkatú hölgyekkel, de inkább csak ismerkedés céljából keresték a társaságom. Én rendes normális fiú vagyok. És a lányok akikkel ismerkedtem is azok. Azt mondják nagyon kedves vagyok, be is jövök nekik, nagyon élvezik a társaságomat, stb.., de mégis visszahúzódóaknak látom őket egy párkapcsolatra.

Lányok! Esetleg valami tipp, hogy mi lehet a gond?


Normális válaszokat légy szíves!

Főleg az ilyen típusú lányok megjegyzéseire vagyok kíváncsi!


Előre is köszönöm a segítségeteket!



2016. ápr. 19. 18:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ja igen:

Tehát kifelejtettem, hogy ha bepróbálkozok náluk elküldenek, pedig célozgatnak, hogy főnyeremény vagy, stb... lányos célozgatásukkal. A lányok tényleg rejtélyek. :)

2016. ápr. 19. 18:54
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy félnek, hogy csak szórakozni akarsz velük, vagy csak meg akarod őket szívatni. Talán nem hiszik el, hogy nekik is lehet kedves, rendes barátjuk.
2016. ápr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Áááá! Ez szerintem kizárt. Sose adtam erre utaló jelet. Sőt épp ellenkezőleg. És nem egy óra után beszéltünk róla. :)

Szóval tényleg nem tudom mi lehet a baj!

2016. ápr. 19. 19:02
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon szívesen ismerkednék ilyen lányokkal Szabolcs megyében. :D
2016. ápr. 19. 19:47
 5/12 anonim ***** válasza:
Ennyire testes nem vagyok, de nincsenek "lányos célozgatásaim" (lenéző), mivel soha nem vettem részt ilyen kétértelmű utalgatásokban, amit mondok, az azt jelenti, amit mondok.
2016. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Hát hasonló lány vagyok mármint külsőre,jó picit azért véknyabb,de annyira sok már nem hiányzik hozzá.. Szóval én rettegek egy kapcsolattól,amikor vékony voltam sem voltam valami önbizalommal teli személy,de mióta ennyit híztam elképzelhetetlennek tartom,hogy bárkivel is kapcsoalatot alakítsak ki. Hogy miért? Talán valahol betegnek tartom azt a férfit is aki ilyesmire "izgul" .Hogy miért vagyok ennyire elhízva? Szerintem ez egy tudatalatti reakcióm volt,hogy ezzel eltaszítsam magmatól a férfiakat ,mivel az utolsó kapcsolatom amikor még ugye vékony voltam nos elég csúnyán ért véget én pedig nagyon érzékeny vagyok,szóval ja szerintem azért zabáltam annyit ,hogy az én közelembe aztán ne jöjjön senki..
2016. ápr. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem 8-ból 6 kövér lány ismerősöm nagyon rendes, okos, aranyos, elbűvölő a személyisége stb... ellentétben a mostani cicababákkal akik azt se tudják kicsodák. Nem azt állítom, hogy aki dagi az jó csaj, de sokakat ismerek közülük akik normálisak. Nekem meg nem kell olyan kapcsolat ami pár hét alatt tönkremegy! Tény hogy a duci-kövérebb lányok is jobban bejönnek, de első sorban nem a külsejük miatt ismerkedem velük.
2016. ápr. 22. 15:47
 8/12 anonim ***** válasza:
igen, félünk a párkapcsolatoktól :( miért? mert nincs önbizalmunk...és támadásként, veszélyként éljük meg az ilyen közeledést, illetve nem igazán hiszünk abban, hogy a közeledés valódi. tippem lehet az, hogy kitartó vagy, ha van most ilyen lány a közeledben, ha sikerül jó bizalmi kapcsolatot kialakítanotok, tehát barátokká is váltok, akkor változhat a helyzet :) sok sikert!
2016. ápr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én is így vagyok vele, rettegek egy kapcsolattól, hogy tudom, hogy előbb-utóbb intim kapcsolatba kell hogy lépjünk, és ott bizony le kell vetkőzni. Nem, mintha ruhán keresztül nem látszódna, hogy nem vagyok vékony, de valahogy ezt nem sikerült eddig leküzdenem. Tehát inkább nem megyek bele kapcsolatba, nehogy meg kelljen mutatnom magamat.
2016. júl. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Önbizalom hiányosak. Én is teltebb vagyok (a normál nagyon felső határán kb) és ezért általánosban a 8 év alatt végig csúfoltak miatta. A szörnyű, hogy ha egyszer kinéztek akkor utána már nem is hagynak békén, 20 kg-fogytán és mondhatni normál testalkatom lett de ugyanúgy csúfoltak. Semmi önbizalmam sincs ennek köszönhetően...ugyan úgy mint ők inkább megpróbálom magam megmenteni egy újabb csalódástól/csúfolódástól
2016. dec. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!