Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért vagyok "stresszes", ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok "stresszes", ha párkapcsolatokban vagyok?

Figyelt kérdés

Elég furcsa a dolgok olvastam már róla itt is, hogy ez egyáltalán micsoda de normális választ még nem találtam rá. Egész egyszerűen, ha van bartnőm valamiért egy megmagyarázhatatlan hangulat romlás jön az életemben:D rohadtúl nem értem, tényleg stresszesebb leszek , hamarabb felkapom a vizet ilyesmi, néha megcsak rámjön a gyomorideg lényegében a semmiért, és csak véletlen szerűen (nem a féltékenységről van szó), mert 1 hónap után már azt várom mikor szakítunk éppen ezért. Tehát önmagában a kapcsolatól irtózhatok?? azt érzem, hogy a másiknak meg kell felelnem, és nem is ez ,hanem hogy folyamatosan ...gondolok itt a szexre stb mindenre, mert egyébként elmegy meg amúgyis így is úgyis vagy én szakítok vele , vagy ő megy el...szóval csak ilyen kalandokban szoktam élni mostanában 1-2-3 éjszakás dolgok így nem is érzem magamat feszültnek , tudom élni a saját világomat, de viszont néha elgondolok azon ,hogy valami mégsincs velem rendben..sokszor szoktam nézni az embereket kézen fogva sétálni, és komolyan azon gondolkodok, hogy "hogyan tudják elviselni egymást mivan, ha már évek óta együtt vannak?? hát én nem vagyok normális" ilyesmi. Viszont már nem vagyok annyira fiatal sem 24..sokaknak ilyenkor már gyerekük van meg tényleg komoly kapcsolatuk, de nekem ez az egész annyira idegen...valaki hasonló helyzetben?? esetleg magyarázat erre?

24f


2016. aug. 23. 16:51
 1/1 anonim válasza:
Szia! valószínűleg még nem állsz készen arra hogy egy komolyabb kapcsolatba belekezdj, félsz az elkötelezettségtől,lehet azért is érnek véget hamarabb a kapcsolataid mert a barátnőd ezt a feszültséget megérzi,amúgy semmi baj nincs veled csak félsz egy komolyabb kapcsolatba belekezdeni de ez majd idővel változni fog, csak ne akarj senkinek se megfelelni,esetleg még az is lehet a te esetedben hogy folyton olyan lánnyal kerültél kapcsolatba akivel nem illesz össze mert ha úgy lett volna nem vártad volna hogy szakítsatok.19/L
2016. aug. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!