Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mennyi ideig csókolóztok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi ideig csókolóztok?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel körülbelül 3 hete vagyok együtt, és sokszór csókolózunk, meg is kérdeztem, hogy neki jó-e, ahogy csinálom. Azt mondja, hogy nagyon jól esik, de egy idő után már túl hosszú és nem igazán. Ez körülbelül 15-20 másodperc, ez normális, veletek is így van?

2016. aug. 23. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:

NEEEEM NAGYON ROSSZ 6 MP-IG SZABAD CSAK CSOKOLOZNI de msot őszintén kit érdekel???


addig nyaljátok egymást ameddig élvezitek és kész

2016. aug. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Már elnézést első, de a tökéletes időtartam pontosan 5,852 ezred másodperc.
2016. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Te jószagú atyaúristen...Te komolyan stopperrel a kezedben smárolsz?

Na jó, komolyra véve a szót fogalmam nincs mennyi ideig szoktam csókolózni, pedig csináltam már pár emberrel. Azt mondanám hogy 2 másodperc és fél óra között valahol, de annyira belefeledkezem olyankor hogy az időérzékem kikapcsol.

Próbáld meg egy idő után máshogy csókolni, válts tempót, nyelves/nem nyelves, csókolgasd a nyakát, ilyenek. Kérdezd meg mi nem jó 15-20 másodperc után. Vagy csak csókolózzatok amíg jól esik és ne hasonlítgassátok a szintidőtöket vadidegenekhez az interneten.

18L

2016. aug. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk változó! Van mikor nyaljuk-faljuk egymást, akkor több per... Ha csak csók, akkor fél perc
2016. nov. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!