Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Mennyire kizáró ok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire kizáró ok, ha a fiú alkalmi cigis?

Figyelt kérdés

Nem szívok naponta, sőt, van, hogy hetekig sem.

Általában csak bulikban, de akkor annyit, amennyit csak tudok. Bulikon kívül csak akkor cigizek, ha megkínálnak (ami elég ritka), de akkor sem a legnyilvánosabb helyen.

Nagyon ritkán költök rá, legtöbbször másoktól kérek kölcsön, ami kicsit gáz, de szinte mindenki ezt csinálja felénk..


Mennyire kizáró ok?

Véleményem szerint semennyire nem kéne annak lennie, nem értem miért írja le valaki rögtön azt, aki dohányzik.. Például engem egy cigis barátnő egyáltalán nem zavarna.

16/F


2016. aug. 24. 21:05
1 2
 1/17 anonim válasza:
en nem jarnak olyannal aki cigizik...ki nem allhatom a fust szagat
2016. aug. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Az alkalmi cigis nem zavar :)

En alkalmi pias vagyok..ha buli van iszok.. Ha megkinalnak iszok ..erted :Dd

2016. aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ugyan! a bulikban és ehhez hasonló helyeken (ha csak menőzésből is) mindenki rágyújt. ha csak bulis cigis vagy az szerintem nem nagy probléma. viszont személy szerint útálom, ha valaki megcsókol és utána ég a torkom, mert az illető elszívott egy dobozzal... :/
2016. aug. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem akarok arról papolni hogy ne cigizz meg hasonlók.. Cigizz nyugodtan! DE! Én is így kezdtem, és azóta nem tudok leszokni.
2016. aug. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
28%
Én teljesen ugyanez vagyok, szóval egyáltalán nem zavarna. 16/l
2016. aug. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nálam kizáró ok mert allergiás vagyok a cigi füstjére:/Kerülöm a cigis fiúkat pedig alapjáraton semmi bajom azzal aki cigizik
2016. aug. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Igen, kizáró ok. Mert ahogy mondták már: majd így fogsz rászokni.
2016. aug. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ítélj el, amiért elítéllek, de nekem kizáró ok.
2016. aug. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Meg szep h nem zavarna egy cigis baratno vegulis te is az vagy. A cigiseket azert nem szeretik, mert budosek a fusttol. Nem csak a szajuk de a ruhajuk is befogja a buzt. Oszinten en se jonnek szivesen ossze egyel.
2016. aug. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar amíg az én társaságomban nem akar cigizni!

Nyilván,nem lenne vége a kapcsolatunknak,mert egyszer egy közös buliba elszívott 2 szálat mellettem,de legyen tekintettel rám!

16/L

(Életcél:Soha nem gyújtottam rá,és soha nem is fogok!)

2016. aug. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!