Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért mondja mindenki hogy 15...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja mindenki hogy 15 évesen még korai a szex?

Figyelt kérdés
Szerintem ha tényleg szeretik egymást, bíznak egymásban, és felelősségteljesek, semmi gond nem lehet belőle. Szerintetek?

2016. aug. 25. 20:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%

10-es.Igen a szex nem korhoz kötött.Más is azt írta,hogy meg kell rá érni.Mindig vannak kivételek és te biztosan az vagy ezt nem firtattja senki.

De lássuk be a mai 15 évesek többsége nem ilyen.Ez nyilván nem az ő hibájuk. Ma már nem úgy múködnek a családok mint régen. Nem beszélgetnek a gyerekkel,sőt a szülők se beszélgetnek egymással amiből esetleg a gyerek is tanulhatna.

Ismerek olyan 15 évest aki a saját gondolatait nem tudja kifejezni egy épkézláb mondatban.

Nyilván ez is általánosítás és vannak kivételek. De elmondható általánosságban,hogy egy 15 éves még nem érett meg rá.

2016. aug. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Max akkor nem korai,ha tényleg felelősségteljesek és már azért jó ideje együtt vannak. De azért divatból ne szexeljenek már, mármint tele van az utca szétkúrt pic$ákkal, tényleg akkor csak ha szeretik egymást és vigyáznak egymásra.
2016. aug. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert az. Kész.
2016. aug. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 János Gilján ***** válasza:

A válasz pofon egyszerű. Van amelyik 15 éves éretlen és valamelyik nem. Azzal egyetértek, hogy a többség ebben a korban bizony tényleg éretlen még, de azt is tudomásul kell venni, hogy nem mindenki. Én 14 évesen vesztettem el a szüzességemet, de már 11 éves korom óta el akartam. 3 év tudatos szervezésembe került, hogy megtaláljam azt a 16 éves lányt, akivel meg volt a kellő vonzalom, és összejött. Az élmény nagyszerű volt nekem is és a kislánynak is, figyeltünk arra, hogy jó legyen mindkettőnknek, nem volt semmi gáz.

Mindazonáltal azt is hozzáteszem, hogy én kisgyerek korom óta sokat beszéltem a szüleimmel a szerelemről és a szexről, megfelelő útmutatót kaptam tőlük. Semmit nem bántam meg, ami történt.

36F

2016. aug. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!