Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha kiírjuk FB-ra, hogy kapcsol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiírjuk FB-ra, hogy kapcsolatban vagyunk, de nincs közös képünk, akkor mindkettőnknek a saját profilképe lesz csak ott?

Figyelt kérdés

2016. aug. 28. 02:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igeen :D
2016. aug. 28. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

szerintem akkor is az lesz ott, ha van közös képetek ... de őszintén nem mind1?


xd örülök, hogy jelenleg ez a legnagyobb problémád, de inkább örülj a kapcsolatodnak, és foglalkozz a pároddal, mint hogy a facebookal éled a párhuzamos életed .... de te tudod

2016. aug. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöööm :D
2016. aug. 28. 02:37
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom te vagy a szőke lány.
2016. aug. 28. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%

Te jó sznt szr x'D kifagyok a digitális kölykökön ><

Mert ez olyan nagy s fontos kérdés...

Kit érdekel a fb, érjek el mindenkit akit akarok s az hogy milyen kép meg nyálas vagy ribis dolog van kint rohadtul nem korlátoz...

Én azon akadtam ki amikor rámírt valami random csaj "milyen csaj vagy te hogy nincs kint kép magadról, biztos csúnya vagy " stb... Tettem ki a mocskos szájúnak s visszavett a nagy arcából. (töröltem pár nap múlva mert az irritáló farokcentrikusok írni kezdtek)

S ki se kellett semmimet villantani (szolid s elegáns stílusom van).

Mindegy milyen kép van kint, a rendes életedet nem befolyásolja se a párkapcsolatod... Csak sok irritáló értesítők meg nyáladzó emberekkel jár olykor xD

Aki lát az lát személyesen, a neten lévők meg nem izgatnak.


Amúgy nektek minden a fb?


Én max irok isminek ennyit össz vissz: Tali? Hol hánykor? Szia


Hogy tudjátok órákat/napokat azt pötyögtetni stb ?

2016. aug. 28. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jogilag nem érvényes a kapcsolatotok, amíg nincs közös képetek és nincs beállítva mindkettőtök facebookján, hogy kapcsolatban vagytok!
2016. aug. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én meg pont azert akarom kitenni, mert egy csomo ember azt se tudja, hogy mi egyutt vagyunk... Meg elegem van már a sok barom pasibol (lány vagyok) , hogy csomoan ram írnak , hogy ismerkedni szeretnének stb.. És már kb. 20 x elmondtam nekik, hogy van valakim. De még mindig nem fogták fel, és ezért akarom kitenni, hogy végre vegyék észre , hogy NEM vagyok szingli...
2016. aug. 28. 08:29
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor le fotózkodsz a pasiddal bakker és kiteszed profilképnek! Ennyi az egész.

De tök mindegy, mert van sok barom állat, aki leszarja, hogy van e párod, mert akkor is fog próbálkozni.

2016. aug. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Evelin92 válasza:
az elet nagy problemai komolyan.. :( sajnallak, hogy ennyire gondterhelt az eleted. Ha nem birod egyedul, keress meg, en segitek!
2016. aug. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Miért vagytok ilyenek könyörgöööm..

Ha neki ez a problémája akkor ez...nekem is vannak ennél sulyosabb problémáim igaz de ezért nem fogom leszolni hogy ezt a kérdést kiirta. Nektek is ezt kellene tennetek..

2016. aug. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!