Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavarna ha a barátnőtök ilyen duci lenne?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy már több, mint egy éve együtt vagyunk a párommal, de engem még mindig zavar a súlyom. 170 cm és 66 kg vagyok. A barátom kb 180 és ehhez 72 kg. Rettenetesen zavar, majdnem annyi kg vagyok, mint ő. Fiúk, nem ciki néha, ha egy társaságban a ti barátnőtök a legkövérebb? Vagy esetleg ha az utcán láttok egy ilyen párt nem undorító? :'(

2016. aug. 29. 17:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
nem, de ha ennyira zavar fogyhatnál
2016. aug. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Nekem a soványabb lányok jönnek be, de nem zavarna. 15/F
2016. aug. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Egy dolgot magyarázz meg nekem, édes lányom!

Ez mióta duci?

2016. aug. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Szia, 66 kilóval sehogy nem lehetsz aannyira kövér :D Az meg természetes, ha egy lánynak (vagy akár fiúnak, ha itt tartunk) nem lapos a hasa, nem bodybuilderek meg fitneszedzők vagyunk.
2016. aug. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
8%
Nem jönnék össze duci lánnyal soha. Nem azért mert bajom van a ducikkal, csak nem egészségesek. Akik külsőre nem egészségesek mentálisan se teljesen azok. Akárhogy is elfogadják magukat úgy ahogy, ők nem egészségesek, főleg nem hosszútávon. Aki belül nem egészséges, azzal nem lehet hosszútávon jól meglenni, állandóan problémái lennének, ami engem is megpecsételne.(el is hagynám biztos) Tesóm is ilyen, a külvilág számára tökre kellemes figura, de én tudom milyen dolgok miatt hízott el. Nagyon jól ismerem, és problémás vele néha dumálni is. Tehát az elhízás nem csak küllemre rossz, más is van benne. Aki izmos az se csak külsőre változik;)
2016. aug. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%
viszont utolsó vagyok, és egy bodybuilderes oldalon ez jött ki az arányaidra: "Gratulálok, az Ön testsúlya az ideálishoz közeli!"
2016. aug. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Az én barátnőm 165 centi volt és ehhez 95 kiló járult. Zavart, de szerettem, szóval elfogadtam olyannak, amilyen. 21F
2016. aug. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
a barátnőm nehezebb nálam...mi ebben a szánalmas,ha szereted akkor nem zavar
2016. aug. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

Engem egyáltalán nem zavarna (én is vékony fiú vagyok, ennél még magasabb és vékonyabb is).


Sőt inkább a teltebb lányok tetszenek, nem pedig a vékonyak :)

2016. aug. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
kérdezd meg a barátod, hogy zavarja e.
2016. aug. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!