Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csajok ez hogy van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ez hogy van?

Figyelt kérdés

Egyre tobb nagy korkulonbseget ismerek. 12l,30f, 13l,35f 14l,28f 16l,47f stb...

Mi a jo az idosebb pasikban? Ti kezdemenyeztek vagy a pasik?



2016. aug. 30. 10:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Számomra egy idősebb pasi vonzóbb szexuálisan, férfiasabb, tapasztaltabb. Viszont amilyen párosításokat te írsz, azok szerintem betegesek. Te hol látsz ilyen párokat? Mert oké, nem azt mondom, hogy az én fantáziámat még nem mozgatta meg 30-as pasi, sőt, talán még kicsit érzelmileg is kötődtem hozzá, de nem igazán tudnék működőképes kapcsolatot elképzelni velük, a 25 nagyon a maximum. Pedig én papíron már lassan felnőtt vagyok. A szex az más téma, de a fent említett párosítások közül kettő is büntetendő, szóval kétlem, hogy ezt bármelyik férfi is nagy dobra verné. Nem túlzol te egy kicsit azért?
2016. aug. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem agyrém, amiről írsz. Én idősebb pasi vagyok, de el nem tudnám képzelni, hogy 12-15 éves gyereklánnyal bújjak ágyba. Ez pedofília! Nekem legalábbis az.
2016. szept. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!