Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ki az a videojáték karakter,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az a videojáték karakter, akivel összejönnétek, ha van olyan?

Figyelt kérdés

(Igen, ezt a kérdést muszáj hajnali 4-kor feltennem, mert addig nem tudok aludni... :'( ) Természetesen csak elméleti kérdés, pixelhalmazokról van szó... :D Szóval, ti találkoztatok olyan szereplővel valamelyik videojátékban, akit el tudnátok képzelni párotoknak? Öhm, a személyiségükre gondolok elsősorban, próbáljatok eltekinteni a hiányos öltözékektől csaj karaktereknél... :D

18/l



2016. aug. 31. 04:15
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Katarina <3 Kappa
2016. aug. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Ellie a last of us-ból 😅
2016. aug. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
100%
Noctis a Final Fantasyból :D
2016. aug. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

#5: Geralt egészben bejön, a jelleme, a humora... *-* 2. részben meg különösen tetszik... :D

De én sajnos nem vagyok varázslónő. :( XD


#9: Saint's Row-okat én is bírom, beteg egy játéksorozat... xD

2016. aug. 31. 10:43
 15/30 anonim ***** válasza:
39%
#14 azta, még sose találkoztam "gémer" lánnyal aki korombeli, de tényleg sose :D 18/f
2016. aug. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 Girgoy ***** válasza:
100%

Szegény Pikachut senki sem szereti... :(


Egyébként én azzal a női karakterrel jönnék össze igazából, amit én alkottam egy RPG-ben. Teljesen az én ízlésemnek megfelelő. :)

2016. aug. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 Girgoy ***** válasza:
100%
Egyébként Geraltot még férfiként is megértem női szemszögből (vagy valami ilyesmi). Szerintem baromi jól kidolgozott karakter. Valószínűleg sokat számít az, hogy melyik karakter mennyire élethűen van kidolgozva, és Geralt szerintem eléggé élethű. De azért remélem, Kérdező, van/lesz húsvér barátod is. ;)
2016. aug. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

#15: Írhatsz nyugodtan, ha kíváncsi vagy rám. :D Ismerek más korombeli gamer lányokat is, de nem tartoznak a legjobb barátaim közé.


#16, #17: Pikachu jöhet az ágyamba... plüssállatnak. :P

Igen, Geralt valóban rettentő jól kidolgozott karakter, de a Witcher-ben szerintem mindegyik. :D Hát, nem véletlen a kedvenc játékom. :P

2016. aug. 31. 11:24
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
akkor beoltozok pikachunak oké? :D :D :D :D amúgy lehet félreértette a kérdést mondjuk nem is nagyon játszok de nekem a tekkenbol a nina a mindenem persze a filmes nina nem tetszett de ami van a játékban az nagyon :D bár személyiséget nem tudom xD
2016. aug. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
#19: Beöltözöl Pikachu-nak, ülsz a plüsspandám és a plüss baltás macim között, plüssállatot színlelve, szóval még órabért sem kapsz, jó lesz az neked? xD
2016. aug. 31. 13:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!