Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért érzem ezt? (Távkapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? (Távkapcsolat) Több lent

Figyelt kérdés
Szóval. Van egy lány akivel már 1 éve és 3 hónapja együtt vagyok. 2014 novemberben ismertem meg őt. De ez nem is annyira lényeges. Szóval, több mint 1 éve együtt vagyunk. 90km van köztünk. Az elején még minden jó volt, rózsaszínben láttuk a világot. Havonta 1x tudunk találkozni. Most nyáron elég sokat voltunk együtt. Egyre jobban azt érzem, hogy ő már nem akar velem lenni, nem szeret már, nem vagyok neki fontos meg stb. Folyton úgy viselkedik, mint ha nem szeretne már. Már azt érzem, hogy örülne ha nem lennék vele. Folyton veszekedünk. Szinte mindennap. És ez már kb 2-3 hónapja tart. Vagy több. Nem tudom mi lehet. Én nagyon szeretem őt, és nem akarom elveszíteni. Azt is érzem már, h nem hisz ebben a kapcsolatban, és h igenis együtt leszünk nagyon sokáig. Folyton hisztizik mindenen. és az a legrosszabb, hogy amikor ezeket mondom neki, hogy miért csinálja ezt, miért érezteti ezeket, akkor még én vagyok a szar, és behisztizik. Már megőrülök. Nem tudom mi lehet. H szeret e már vagy nem. Vagy megcsalhatott? És azért viselkedik velem így? Bocsi a hosszú szövegért. Én 17 vagyok a lány pedig 18. Köszi előre is a válaszokat.
2016. aug. 31. 16:26
 1/2 Wolfness válasza:
Szia. Sokáig hasonló cipőben jártam, mint most te. Ha gondolod írj egy levelet és átbeszélhetjük, hátha tudok segíteni neked valahogy.. :)
2016. aug. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mond el neki amit érzel...meg fogja érteni...akkor talán minden rendben lesz...2-3 hónap az sok...beszélj vele...ne veszekedj...mondj el neki mindent ;) sok sikert
2016. aug. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!