Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem a távkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem a távkapcsolatot megterhelőbbnek ha tulajdonképpen közelebb vagyunk egymáshoz mint azelőtt?

Figyelt kérdés
21/F vagyok 4 éves párkapcsolatban élek. 2 évvel ezelőtt a párom elment 250 km-el arrébb tanulni. Tulajdonképpen az első távol töltött év úgy éreztem jó hatással van a kapcsolatra, ismét hiányoztunk egymásnak és felpezsdült az egész "szerelemérzet" is. 1 évig dolgoztam, jelenleg pedig egyetemen tanulok én is. Az egyetemre történő felvételemmel fizikailag közelebb kerültünk egymáshoz, mégis úgy érzem kicsit távolodtunk lelkiekben. Önző megnyilvánulás tudom, de zavar, hogy nekem jelenleg az egyetem egyenlő a tanulással és maximum a hétvégi lazításokkal, a páromnak pedig természetesen a hétköznapi bulik eljárások is közbejönnek. Mit gondoltok miért lett ezt most nehezebb elviselnem mint akkor amikor tulajdonkeppen távolabb voltunk és egyáltalán nem zavart az hogy mit csinál kivel és mikor ? Szó sincs féltékenységről teljes mértékben megbízom a páromban mégis azt érzem hogy távolabb és távolabb kerülünk egymástól... Lehet hogy nem a távolság a hibás hanem alapból a kapcsolatban valami amit ezzel próbálok magyarázni, nem tudom :/ Kiváncsian várom válaszaitokat :)

2015. nov. 12. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben õszintén elmondanám amit most leírtál. Mi távkapcsolatban élünkmégis jó Minden akkor is mikor együtt vagyunk. Ezt kettõtöknek Kell megoldania.
2015. nov. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze természetesen tisztázni akarom a dolgokat, szimplán csak kiváncsi voltam ha van valaki hasonló helyzetben miként oldotta meg. Rendkívül nehéz lenne elengednem a párom és azokat az éveket így midnent megszeretnék tenni a kapcsolatunk javításának érdekében :) De köszönöm a választ !
2015. nov. 12. 00:55
 3/4 Fish1 ***** válasza:

A kapcsolatotok változott-e azóta bármiben is, amióta a távolodást érzed?

Elképzelhetőnek tartom azt is, hogy irigy vagy a helyzetére, amiért ő jelenleg nagyobb szabadságban él, mint te. Nem csak te húzol magad köré falakat ezáltal?

2015. nov. 12. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt mindenképp vele kellene megbeszélned, bár koránt sem biztos, hogy happy end lesz a beszélgetés vége. Ezt is el kell fogadnod.

Ha szabad egy észrevételt tennem a leírtak alapján, nekem ez igenis féltékenységnek tűnik. Nem párkapcsolati értelemben, inkább az életére. Egyfajta irigység. Persze ez nem feltétlenül fedi a valóságot, de nem véletlenül emelted ki, hogy te dolgoztál, ő tanult és bulizott, majd annak ellenére, hogy te is tanulni kezdtél továbbra is neki jut a több szórakozás. Ha jól értem, ezen érdemes elgondolkodnod.

Érdekes lenne az ő álláspontját is megismerni.

Persze egy távkapcsolat mindig nehéz, és még milliónyi rejtett problémátok lehet, ami csak akkor derül ki, ha beszélgettek róla, vagy már késő.

Remélem minden a lehető legjobban alakul.

2015. nov. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!