Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem a barátnőmnek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a barátnőmnek már nem én vagyok az "első" személy az életében. Szerintetek is így van, vagy túlreagálom a helyzetet?

Figyelt kérdés

Sztori annyi, hogy lassan 1,5 éve kapcsolatban vagyunk, sajnos távkapcsolatban, eddig nem igazán gyanakodtam semmire, sőt, tökéletesen megvoltunk, szilveszter éjszakájától egyre aggaszóbb a dolog. Együtt szilvesztereztünk, de ő nem az én társaságomat részesítette előnybe, hanem egy másik srácét, sőt amikor azt hitték nem látom őket leléptek és a -15 fokban majdnem, hogy hazakísérte a gyereket, tétovázva elindultam utána kb 10 perc "előnyük volt" Elkaptam a barátnőmet az utcán, hogy magyarázza meg mégis mi volt ez a kísérgetés, meg a kettesben sétálgatás? erre ő kifordulva magából, káromkodva menekült a kérdésem elől.Otthon később beszéltünk,elmondása szerint nem történt semmi és a srácot régóta ismeri, amikor én ezen kiakadtam, megpróbált engem beállítani valamiféle bűnösnek. Lényegében sikerült megbeszélnünk, de én még mindig nem voltam nyugodt. Aztán még régről mesélte, hogy ő az a "fiús" lány aki mindig is a srácok társaságát részesítette előnybe, még ez is oké, aztán most hirtelen feltűnt egy másik srác (nem a szilveszteri, bár lehet, hogy azzal is beszél) , akivel fb-n orrba-szájba üzengetnek egymással persze a "semmiről"... Bizalmatlanságom addig terjedt, hogy kértem az fb profilja jelszavát, először hazudott róla majd úgy tett, hogy el is felejtette mondani, hogy megváltoztatta azt amit én eddig sem tudtam de akkor sem mondja el.Na erre berágva, én fogtam magamat és megpróbáltam ez miatt feltörni a profilját, ami miatt óriási balhét generált ami valamennyire érthető is, de ha nem lenne rejtegetni valója szerintem nem akadt volna ki ennyire, és természetesen én vagyok a szemét mert nem bízok benne... Hiba jelzem felé nem tetszésemet, hogy ilyen jóban lettek, le sem szarja, és még én vagyok a hibás, mert, hogy miért akarom őt eltiltani mindenkitől, had éljen már közösségi életet, ha már nem mindig tud kijárkálni. Ha szóba hozom minden nap elmondja, hogy nincs senkije és, hogy nagyon szeret, és bízzak benne mert van esze, és nem csalna meg senkivel, és tényleg nincs senkije! (ő 19, én 23)

Nos a történeteket nagyjából sikerült felvázolnom, a kérdés, hogy mit csináljak, ti, hogy reagálnátok erre, voltatok már hasonló helyzetben, és milyen megoldást tudtok erre javasolni?



2016. jan. 27. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

"Elkaptam a barátnőmet az utcán, hogy magyarázza meg mégis mi volt ez a kísérgetés, meg a kettesben sétálgatás? "

Na én a lány helyében itt vetettem volna véget a parancsolatnak.

2016. jan. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
*kapcsolatnak (telefon miatt más szó jött)
2016. jan. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem meg neked van igazad, elég érdekesen viselkedik, nem túl éretten (bár te sem).

De én elküldtem volna a páromat melegebb éghajlatra, ha szilveszter éjjelén kettesben csak úgy eltűnik valakivel.

2016. jan. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy is indultam el, hogy valószínű, hogy megrángatom, aztán az eszem erősebb volt mint az indulataim, és épp ezért nem történt ilyen incidens.
2016. jan. 27. 17:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondhatjuk hogy valami hasonló helyzetben voltam.

Na összegezzük, távkapcsolatban éltek, tehát nem vagyok túl sokat együtt, végre amikor együtt vagytok, akkor meg egy másik srác társaságát élvezi és haza is kíséri?

Mi a fa*z???

Lehetnek fiú barátai, de akkor szólok is a barátomnak, hogy te figyu, hazakísérem a Ferit, de gyere te is ha gondolod... Elmentek együtt valahova, és szó nélkül otthagy, úgy hogy nem is vagytok sűrűn együtt...


Pff nagyon gáz, mindegy hogy megcsal vagy sem, idiótán viselkedik, megbocsáthatatlan ez a viselkedés, és velem is ugyan így bántak, sőt rosszabbul!!


A lány meg úgy próbálja beállítani,hogy te vagy a fa*z, mert nem bízol benne, de ez nem is csak a bizalomról szól... Sz*r az egész, nem reagálod túl, és ott kéne hagyni a p**sába... Nagyon idegtépő, átérzem

2016. jan. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Nekem egyszer mondta azt férfi, hogy kéri a jelszavamat a facemhez meg a mailjeimhez. Annyit mondtam neki, hogy felőlem az atyaúristen is kérheti, annak se adom. Az az én magánéletem, az én saját terem. Jó, te nyilván nem bízol benne, főképp, mert a kísérgetés tényleg necces. Inkább azt kérdezd meg tőle, hogy mit nem érez rendben veletek, ne hisztériázz az írogatás meg kísérgetés miatt.
2016. jan. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
41%

Miért törnéd fel a Facebook-fiókját?

Az az ő személyes tere, nincs jogod elolvasni, még akkor se, ha a párodról van szó. A másik meg, hogy ezzel még nagyobb sebeket okozol magadnak.

Ha valamit nem lehet megbeszélni, és az üzenetek elolvasása nélkül nem rendezhető, akkor sajnos ott szakítani kell. Hiába is olvasnád el a levelezését, nem lennél előrébb semmivel sem.


20/L

2016. jan. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!