Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok ti haragudnátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti haragudnátok?

Figyelt kérdés

ha a pasitok hulla részegen lefekudne veletek és reggel meg felhívna hogy ´´ne haragudj de lehet hogy megcsaltalak!´´ ??

a kérdés kitaláció de elgondolkoztatott hogy megcsinálom :D :D :D


2016. szept. 1. 11:58
1 2
 1/12 Feke17MKSz ***** válasza:
Fiu vagyok de azért válaszolok. Hasonló helyzetben voltam már és ne csináld ha fontos neked a kapcsolatod. Tény hogy ez nem megcsalás de elveszíti a bizalmát benned mert ha nem emlékszel akkor nem számitott hogy ki volt veled az ágyban. Ilyen alapon akár meg is csalhattad volna. 19F
2016. szept. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
neeem én mindig emlékszem és csak vele fekudnék le csak poénból végén úgyis megmondtam volna de akkor inkább nem csinálom meg :D
2016. szept. 1. 12:50
 3/12 anonim ***** válasza:

Ki ne haragudna ezért?


A valóságra kivetítve pedig: Őszintén gratulálok az olyan igényes lánynak, aki a hulla részeg pasijával is lefekszik.

2016. szept. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

hej! ne gratulálj neki inkább magadnak hogy ismeretlenbe igénytelenezel valakit pláne a barátnomet!


amúgy meg csak azért írtam hulla részeget mert tudja hogy mindig emlékszem és mindig magamnál vagyok részegen is és nagyon részegen is mondjuk eddig még nem fekudt le velem részegen csak ez miatt akartam volna :)


továbbra is várom a válaszokat de akik a barátnomet akarják fikázni azok inkább keruljék el a ´´válasz´´ gombot. nem vagyok kiváncsi az irigységbol fakadó válaszaitokra :)

2016. szept. 1. 13:19
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát először röhögnék, utána át hivnám hogy személyesen mesélje el a dolgot. Szakítanék vele (ha nem tudnám hogy viccel) de valószínűleg nem hinném el neki ha elmondaná hogy viccel. Ezt ugy ki tudod kerülni hogy le irod egy levélben előtte neki amit addig nem olvashat el amég nem játszottad el vele.
2016. szept. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Ha nem fontos a kapcsolatod,akkor nyugodtan csináld meg,ha fontos,akkor eszedbe se jutott volna ilyesféle "vicc".
2016. szept. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
5 látod ez jó otlet de úgyse bírná ki hogy felbontsa de nem csinálom meg lebeszélteteek :D pedig hatalmas lett volna :D vevo a hulyeségemre de inkább akkor az e fajtákat kihagyom
2016. szept. 1. 13:39
 8/12 anonim ***** válasza:

Én biztos nem feküdnék le a párommal ha részeg,akármennyire is bizonygatja a "józanságát".

(Egy barátnő)

2016. szept. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#4: Miféle irigységről beszélsz? :D

Igen, irigy vagyok egy olyan srácra, akinek a barátnője olyan igényes,hogy hulla részegen is lefekszik a sráccal.


Másrészt pedig nem mondtad,hogy barátnődről van szó.


Harmad részt pedig fáj az igazság? :)

2016. szept. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kicsit unatkozhat az utolsó kommentelő...drága nincs életed? Ezért oltogatsz ismeretleneket? szegénykém,sajnállak :c
2016. szept. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!