Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavar ha egy lány hallókészülékes?

Figyelt kérdés

Nyilván én vagyok az a lány akiről szó van. A kommunikációval egyáltalán nincs problémám, "rendes" általánosba járok, és jól tudok teljesíteni a tanulás terén, tehát az hogy hallássérült vagyok, nem akadályoz. Ezt a kérdést csupán kiváncsiságból írtam ki, kiváncsi voltam kinek mi a véleménye. Engem mindig is foglalkoztatott ez a téma, hogy hallókészülékkel mennyire lesz esélyem mind a tini, mind a felnőtt párkapcsolataimnál az életben. Én mindig is úgy éreztem, hogy hátránnyal indulok a fiúknál. Nem tudom mennyire meghatározó ez a tény manapság, erre szeretnék választ kapni. Előre is köszi :)

14/L


2016. szept. 3. 00:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. szept. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A lényeg átjött, köszi :D
2016. szept. 3. 00:31
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez előny is lehet, mivel a bunkókat ezzel ki tudod szűrni, mert akit ez zavar , az valószínű felszines, és úgysem fog rád hajtani.

Engem ez egyáltalán nem zavarna. 17/f

2016. szept. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A korodbeli fiúk még lehet, hogy cikinek tartják, mert érettlenek, de a felnőtt párkapcsolataidat biztos, hogy ez nem fogja akadályozni, de már a 16-18 éves korodban sem. :) minél éretrebb valaki, annál inkább tudja, hogy ez egyáltaln nem mérvadó. Tőlem aztán vak is lehet a lány, ha szeretem.
2016. szept. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%

Ha jo a s3gged,melled akkor sz@runk rá hogy milyen keszuleked van:D

Nem ez fog szamitani a pasizasnal.

2016. szept. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, nagyon jól esik, és megnyugtató ezeket a válaszokat olvasni :)
2016. szept. 3. 00:35
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
Őszintén az elején kicsit zavarna amikor meglátom, de egy idő után megszoknám és semmit nem számítana. 18*f
2016. szept. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis :) amelyik fiúnak erre van képe megjegyzést tenni, az nagyon-nagyon korlátolt és nem érdemli meg, hogy foglalkozz vele. Mellesleg egy mai hallókészülék már korántsem olyan feltûnõ, mint a régebbiek.

(Apropó, pár napja a HÉV-en találkoztam egy siket és valószínûleg néma lánnyal, aki saját készítésû kis dísztárgyakat árult, hogy javítson az anyagi helyzetén. Gyönyörû és nagyon kedves, udvarias volt :))

2016. szept. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%
Ha beleszeretek, akkor a lelkébe szeretek bele. És támogatom, amiben csak tudom. Ez nem lehet akadály. Ettől be félj. A srác majd magadért fog szeretni :)
2016. szept. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez valamilyen szinten hátrány de egy lánynak az a hátrány előny mert kevesebb udvarlód lesz de az a kevés a normális és a bunkó felszínesek vagy aki csak meg akar döngetni az nem téged választ úgyhogy hosszabb kapcsolataid lehetnek.
2016. szept. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!