Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan mondjam el a barátnőmne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátnőmnek, hogy zavar hogy szőrös?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok vele együtt, és a hasa eléggé szőrös lett közben. És ez engem zavar, hogy közöljem vele ezt finoman, 16 éves.

2016. ápr. 29. 12:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy ne sértsd meg!
2016. ápr. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pont ez a lényeg, hogy lehet ezt finoman elmondani. Én pl. mindenhol szőrtelenitek, bár nekem a hasamon nem nő, így nem tudom hogy ott milyen.
2016. ápr. 29. 12:19
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Hogy tud teged egy ilyen zavarni? Ha annyira szeretned eszre se venned.

Elfogadhatnad es orulhetnel ,hogy nincs nagyobb baj vele.

Amugy meg ha telleg ennyire hu de zavar..adj neki javaslatot ,hogyan tuntesse el...persze ne mond neki h borotvalja le.

Hanem szokitoporral fesse meg . Nem magy cucc..csak magarakeni...5percet hagyja es utanna lemossa...eszre se fogod venni ,hogy szore van

2016. ápr. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
16evesen nehogy engedd h leborotvalja...utanna megdurvabb lesz..aztan az fog zavarni hogy szur a hasa a szortol
2016. ápr. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szeretem, de ez tényleg sok szőr, egy jó vastag csík a köldökéig.
2016. ápr. 29. 12:28
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Ahh...vagy ugy..hat mond h szedje ki szemoldokcsipesszel.. 2eve egyutt vagytok...ugyh a bizalom mar megkell legyen..ugyh nem lesz gaz ha siman megmondod neki h szedje le
2016. ápr. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csipesszel? De hát az több mint 100-200szál
2016. ápr. 29. 12:33
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

Most komolyan?Ezt őt nem zavarja???

Én el se tudnám képzelni hogy mi lenne szőrös lenne a hasam!!

2016. ápr. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat akkor aztan telleg sok van. Hat akkor gyantaval..az is jo megoldas.
2016. ápr. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

Most egy két válaszolót nem értek, miért ne szerethetné attól, hogy zavarja hogy a hasán van a csajnak a fekete erdő?


A kérdésre válaszolva, ha nem hülye a lány és megmondod neki hogy ez téged zavar, akkor biztos megtalálja a módját hog leszedje. Nem kell túlcifrázni, annyit mondasz, hogy "figyelj, nagyon szeretlek, de zavar a szőr a hasadon, a kedvemért légyszives távolítsd el"

2016. ápr. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!