Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy lány azzal fenyegetőzik,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány azzal fenyegetőzik, hogy megöli magát, ha nem járok vele. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egészben az az érdekes,hogy személyesen nem is ismerjük egymást,csak látásból.
2016. szept. 3. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Következő lépés. Ha nem veszed meg neki ezt-meg-azt, megöli magát. Ha nem veszed el feleségül, megöli magát. Ha nem ejted teherbe, megöli magát. NE. NYÚLJ. HOZZÁ.

16F

2016. szept. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén, mert utána állandóan magával ránt majd a fenyegetőzéseivel....
2016. szept. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Túl gyáva hozzá.
2016. szept. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Mondj neki annyit, hogy: "Oké" :D
2016. szept. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Felhívnám a segélyhívót, akik intézkednek a továbbiakról. Ha tényleg mentálisan instabil, egyből kezelésnek vetik alá, ha pedig nem, akkor egy életre elmegy a kedve a fenyegetőzéstől.
2016. szept. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
Ha tetszik járjál vele, aztán ha a későbbielben fenyegetőzik ezért-azért, szard le, vagy dobd ki a bánatba.
2016. szept. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tetszik nekem a lány!
2016. szept. 3. 19:54
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Én nem foglalkoznék vele, nem érdekelne, mert tudom, hogy csak a szája jár. Ez a ,,jaj, öngyilkos leszek" hűhót a gyengék szokták, vagy az idióták. Én amondó vagyok, a gyenge elhullik, az erős megmarad, vagy a másik opció, aki hülye az haljon meg.
2016. szept. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy ne fenyegetőzzön mert nem ér vele el semmi jót.És ha tovább csinálja mondd meg hogy elküldöd az anyukájának azt amit írt.Akkor hátha befejezi.Meg egyébként is ha szólsz egy felnőttnek erről akkor onnantól kezdve te már mindent megtettél érte amit kell.
2016. szept. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mond neki hogy ölje meg akkor magát ,úgy sincs mersze hozzá ne foglalkozz vele majd találkozunk magának egy fiút .
2016. szept. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!