Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Elősszöris én 18vagyok a lány 16. 3 hónapja ismerjük egymást, találkozgatunk már egy ideje, azt mondja szeret, hogy hianyzom neki, de mégse jön ossze velem, mondta hogy az exe nagyon csunyan bánt vele, ezt meg is értem. Azonban van egy fiu "haverja" nem is tudom minek hivjam, 2 éve ismerik egymást, a lány bevalotta hogy régebben szerelmes volt a fiúba, de már rég nem az, mert a fiu mindig bunko volt vele, de nnem értem miert beszelt vele akkor, erre az volt a válasza a lánynak hogy, "Barátként jo volt vele beszelni" es azt is mondta hogy azert nem jott vele ossze regebben mert nem bizott benne es most se, mert a gyerek meselte hogy bant a baratnoivel es igy ki szeretett belőle. Most csutortokon ossze vesztek mert a fiu megint bunkozott, a lany azt mondta hogy letiltotta a fiut, es nem is fogja feloldani, de nem tudom, a fiu allitolag szerelmes a lanyba, megse keresi a lanyt, sms be se se sehol, en orulok neki hogy nem beszelnek engem kicsit zavart, remelem tenyleg meg szakad koztuk a kapcsolat, szeretnek bizni a lanyba, ti mit tennétek, ha megis elkezdenenek megint beszelni?

2016. szept. 3. 23:29
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi az ékezetekért, telefonon nincs kedvem ékezetet irni 😄
2016. szept. 3. 23:30
 2/2 anonim válasza:
Nem bunkózásból de biztos hogx nem barátilag mondja azt hogy szeret ?
2016. szept. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!