Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk és lányok, ti ehhez mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és lányok, ti ehhez mit szólnátok? Csak én reagálom túl a szituációt?

Figyelt kérdés

Nem sokkal több, mint 2 hónapja járok egy 15 éves lánnyal. A lány elmondása szerint irtózik a tömegtől, ezért nem díjazta az ötletet, hogy legalább egyszer el menjünk még így a nyár végén egy termálfürdőbe fürödni. Ezt meg is értem, mert én is hasonló vagyok. Mondta az anyukája is, hogy inkább télen menjünk,mert akkor kevesebb az ember jóval.Viszont ma be jelentette nekem facebookon a barátnőm, hogy holnap nem lesz elérhető, mert mennek fürödni. Túl reagálom, vagy ez valóban egy szép kis hátbaszúrás? Én be dobom egy ötletként, hogy legyen egy közös program, ezt kb. 2 hete el utasították, erre holnap...


Köszönöm szépen a válaszokat előre is!



2016. szept. 3. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet nem maradhat otthon, nincs választása. Vagy veled nem mert elmenni, biztos szégyelli magát előtted, vagy félt, hogy ilyen rövid együttlét után kell többet mutatnia magából.

Szerintem ezen ne akadj fent, felesleges, egyáltalán nem nagy dolog.

2016. szept. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem az a szégyenlős típus, sőt... Már láttam őt többször is át öltözni. Akár van választása, akár nincs, én személy szerint ezt egy szép kitolásnak érzem.
2016. szept. 4. 00:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megvolt neki, ezért nem tudott fürödni. :D
2016. szept. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem... Aztán kiderült, hogy az anyukája tiltotta meg neki, hogy én is ott legyek. Holott tudta ő is, hogy ez az én ötletem volt közös program képpen.
2016. szept. 4. 02:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy 15 éves lány felett még eléggé az anyukája uralkodik, ha valamit megtilt neki, nem tud mit csinálni, maximum lázad, de akkor meg rosszabbul is járhat, és eltilthat titeket egymástól. Majd mentek strandra máskor.
2016. szept. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!