Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok ti mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Lányok mit szólnátok ahhoz, ha kiderülne a barátotokról, aki jó fizikumú, sportos és izmos, hogy szteroidozik illetve doppingszert használ? Leginkább itt a 15-25 éves korú lányokra vagyok kíváncsi.

Szakítanátok vele? Vagy leülnétek vele beszélni erről?

17/F


2016. márc. 28. 20:01
 1/7 anonim válasza:
100%
Én leülnék vele megbeszélni, de h a úgy gondolja, hogy ezek után is folytatja én nem szakítanék vele, az ő teste, azt csinál vele, amit akar
2016. márc. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyeld nekem volt egy pasim aki csinálta ezt. Tényleg egy hegyomlás volt tetszett is, hogy ennyire izmos stb, és igazából többször is leültem erről beszélni vele, és amúgy a szexel sem voltak problémák (többnyire) de néha viszont tényleg volt olyan, hogy nem ment neki ritkán. Inkább az zavart az egészben, hogy magával volt elfoglalva 0-24.-ben , hogy most mit egyen stb-.-. Aztán végül ő szakított velem, de már én is megakartam tőle szabadulni , de szerintem ne csináld . Ez a tapasztalatom után inkább kerülöm az ilyen izom Tibiket...
2016. márc. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Fruzs33 ***** válasza:
100%

Eléggé meglepődnék rajta,leülnék vele megbeszélni,ha nem jutnánk közös nevezőre szakítanék vele.(már ha lenne barátom :) )

15/L

2016. márc. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Leülnénk beszélgetni és ha nem lenne hajlandó abbahagyni a saját mérgezését valószínűleg szakítanék vele. 18l
2016. márc. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, beszélnék vele, ha nagyon érdekelne és látom benne a szikrát, h változni akar, és egyből vegán lenne )
2016. márc. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tuti beszélnék vele. Magam is 7/6napot terembe töltök. Szerintem tudnék rá hatni. 😉 22/l
2016. márc. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha elsportolo, aldasom ra. Ha "csak kondizna" hobbi szinten, akkor nem igazan tamogatnam, kiveve, ha elerte a genetikai hatarat es evek ota nem tudna tovabblepni egyrol a kettore, ezesetben elfogadnam. De elegge ketlem, hogy ez allna fennt a te esetedben is, 17 evesen.

A szteroidoknak, doppingszereknek meg van a letjogosultsaguk, de nem amator szinten!


Ha annyira szukseget erzed, legalabb adj a minosegre es ne a legocskabb, legolcsobb szemes kakit szedd! Szerintem nem eri meg idejekoran elpatkolni, megbetegedni... Foleg nem a strandszezon miatt.

2016. márc. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!