Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 17 éves lány vagyok, nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány vagyok, nem vagyok ehhez szokva, ezért félek, hogy mondjam el anyámnak, hogy van barátom?

Figyelt kérdés

Félek attól, hogy mi lesz a reakciója, attól, lehet eltilt a fiútól meg egyebek.. Egyszerűen próbáltam csak úgy közölni vele többször is, de el akadt a torkom, bem bírtam megmukkanni.

Kérlek adjatok valami tanácsot, már épp ideje lenne beszélnem vele, csak nemtudok hogy belekezdeni :/



2016. febr. 24. 21:12
 1/4 Unpredictable ***** válasza:
81%

fuuu te, vannak bajok, ha ilyen rettegésben élsz

Csak bökd ki, nem lehet erre mit tanácsolni nagyon

2016. febr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tök normális, ne aggódj ülj le vele és szépen kulturáltan tálald neki, hogy van valaki akivel úgy érzed, hogy stb stb stb ... :)
2016. febr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

nem kell ezen meglepődni szerintem, hogy van aki erről nem beszél otthon, sok helyen tabu téma a szex, és nagyon prűd emberek a szülők...

de valahol ez az élet rendje... ezt kell megértetni... ha ő annak idején nem jön össze a barátjával, és nem lesz abból több, mint egy egyszerű járás, akkor most a kedves kérdező sem létezne... úgyhogy ennyi idősen már el lehet kezdeni párt keresni...tapasztalatot szerezni... aztán ha minden jó, akkor meg tökéletes...

hát nem kell mondani, hogy már jártok hanem, ha találkozol vele, akkor mond meg, hogy "most egy helyes sráccal fogok találkozni" aztán majd levágja, meg rájön, hogy mi a szitu :D

2016. febr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"sok helyen tabu téma a szex"


Most 3x elolvastam a kérdést, nem látom, hogy a szexről lenne szó, sőt egy egyszerű hétköznapi kialakuló párkapcsolatról van szó, lehet, hogy még szerelem sincs, te meg már itt szexről, párkeresésről, tapasztalatról beszélsz. Szerintem nem erről szól a kérdés és ne akar a kérdezőt megzavarni azzal, hogy túlgondolod a magad gyerekes gondolkodásával.

2016. febr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!