Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Üdv! Tudnátok segíteni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv! Tudnátok segíteni? Komoly válaszokat szeretnék. Story és kérdés lent olvasható.

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok.( 20-as éveiket tengető "haverjaim" szerint az átlagnál intelligensebb és komolyabb vagyok.) Van egy fiú ( 15 éves) , akivel megtaláltam a közös hangot (több, mint 1 éve ismerem) és szeretnék vele kapcsolatban lenni (ő is szeretne velem) , de a szüleimet ismerve nem biztos , hogy jó szemmel néznék ,hogy van valakim , esetleg tiltanának tőle. ( anyukám lightosabb , de apukám szörnyen szigorú . Mind a ketten katonák , így érthető a szigor . Ezt az is megspékeli , hogy egyetlen lányuk vagyok , és a barátaim szerint a srác nem teljesen illik hozzám kinézetet tekintve , de engem nem érdekel hogy néz ki, mert szeretem . Számomra nagyon különleges és magam mellet szeretném őt tudni. Ném szégyellem , sok barátom tudja , hogy mi a helyzet .Első "szerelmem" , tapasztalatlan vagyok. Zárt , érzelmi kapcsolatot szeretnék)a kérdés adott: a szüleimnek miképp mondjam meg ?(Mindenképpen el szeretném nekik mondani , mert illik szólni és megnyugtat , ha tudnak róla.Nekem ők csakis jót szeretnének.) A válaszokat előre is köszönöm ! :)
2016. szept. 5. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívdvőket beszélgetni, és mond mek nekik hogy szerelmes vagy egy fiúba és szeretnél vele találkozni (ne mond hogy azonnal kapcsi mert lehet kiakadnak) valószínű hogy apud vagy meg akarja ismerni (és rá ijeszteni) vagy nem vesz róla tudomást tehát mindegy csak ne vidd a közelébe. Ha anyud nem olyan szigorú akkor azonnal az lesz "ki az,hogy néz ki stb"
2016. szept. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ki szeretném várni a megfelelő pillanatot.
2016. szept. 5. 12:50
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Azért egy dolgot szögezzünk le: nem, attól, mert katonák, még nem érthető (pontosabban nem normális dolog), hogy ők akarnak dönteni a már jog szerint is szexuális önrendelkezésre képes lányuk helyett. Ez nem szigorúság, ez egyszerű ostobaság.
2016. szept. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Semmi szexuális tevékenységet nem szeretnénk elkövetni. Várhat még 2-3 évet :)
2016. szept. 5. 13:12
 5/7 anonim ***** válasza:

3-mas: PACSI

mint ha én írtam volna


végre nem csak én hajtogatom a "túl korai" "ők a szüleid" stb blabla demagóg maszlagot.

2016. szept. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok:

úgy értettem, nem csak én hajtogatom, hogy ez a "túl korai" stb hülyeség, na szóval értitek.

Lényeg: 3-mas pacsi, egyet értek veled.

2016. szept. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva én sem érzem korainak. a Igazán meg tudok benne bízni és mellette biztonságban érzem magam , de a szüleimmel való kapcsolatomat nem szeretném gallyra vágni és a belém vetett bizalmukat sem szeretném eljátszani.
2016. szept. 5. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!